Přejít na obsah

Zůčtovcí období UPC


Návštěvník JirkaH

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH

Hezký den, zkusím popsat svůj problém jestli je tu nějaký insider...

 

5.6.2009 mi zavedli internet.

29.6.2009 mi přišla faktura na částku, která odpovídá +- 2 x platba za net + 250,- za připojení.

 

Platí se u UPC v aktuální měsíc dobředu na měsíc nadcházející? Ono to tak vypadá, ale při ukončování minulé smlouvy a doplacení jsem platil i za "poslední" měsic.

Tak buď mě UPC "okradlo" teď nebo při ukončení minulé smlouvy...

 

Nevíte někdo jak to tedy je?

 

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
Hezký den, zkusím popsat svůj problém jestli je tu nějaký insider...

 

5.6.2009 mi zavedli internet.

29.6.2009 mi přišla faktura na částku, která odpovídá +- 2 x platba za net + 250,- za připojení.

 

Platí se u UPC v aktuální měsíc dobředu na měsíc nadcházející? Ono to tak vypadá, ale při ukončování minulé smlouvy a doplacení jsem platil i za "poslední" měsic.

Tak buď mě UPC "okradlo" teď nebo při ukončení minulé smlouvy...

 

Nevíte někdo jak to tedy je?

 

Předem díky.

 

Podle mé zkušenosti Vás neokradli, pokud jste doposud používal pouze televizi,tak jste platil za služby až následující měsíc, po objednání netu se účtují platby dopředu za období u všech používaných služeb, mimo účtování uskutečněných hovorů, ty se účtují zpětně.

Alespoň v mém případě tomu tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den, zkusím popsat svůj problém jestli je tu nějaký insider...

 

5.6.2009 mi zavedli internet.

29.6.2009 mi přišla faktura na částku, která odpovídá +- 2 x platba za net + 250,- za připojení.

 

Platí se u UPC v aktuální měsíc dobředu na měsíc nadcházející? Ono to tak vypadá, ale při ukončování minulé smlouvy a doplacení jsem platil i za "poslední" měsic.

Tak buď mě UPC "okradlo" teď nebo při ukončení minulé smlouvy...

 

Nevíte někdo jak to tedy je?

 

Předem díky.

Dobrý den,

Ve faktuře na druhé straně by jste to měl mít hezky rozepsáno.

Jelikož píšete o připojováku 250Kč nehradíte SIPEM a o telefonu jste nic neříkal takže máte billing cyklus od prvního dne do posledního v měsíci.

 

V této faktuře tudíž máte 250 Kč za připojení + období od 5.6. do 30.6 + období na další měsíc 1.7 - 31.7 :wink:

 

Pokud jste u minulé smlouvy zaslal výpověď v nějakém měsíci tak Vám celý následující měsíc běžela výpovědní lhůta. Např. v lednu jste zaslal výpověď, v únoru Vám běžela výpovědní lhůta (únor jste tedy měl zaplatit do 20.2.) a pokud jste hradil i březen máte u UPC u staré smlouvy přeplatek a měl by jste si o něj zažádat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Diky za odpovedi. Taky jsem kontaktoval UPC a je to takto a pro pripadne info ostatnim:

 

V této faktuře tudíž máte 250 Kč za připojení + období od 5.6. do 30.6 + období na další měsíc 1.7 - 31.7

+

Vzhledem k časovému předstihu generování faktur a vzhledem k tomu, že objednávka na ukončení smlouvy byla uzavřena po datu vyúčtování na červen 2009, byla Vám faktura automaticky odeslána.

 

Doručené vyúčtování, prosím, považujte za bezpředmětné. K dnešnímu dni je Váš klientský účet vyrovnán.

 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...