Přejít na obsah

Problem s rychlosti stahování


Návštěvník Danek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Danek

Zdrávím všechny,

mám takový problém s rychlosti stahování,když jsem zkoušel na různých stránkách si změřit rychlost internetu tak mi ukazuje že mám 10Mbit/s(a stahování dat je 1,2Mbyte/s)což mám mít od firmy UPC,ale o to nejde.Jde mi o to když si stahnu z internetu cokoliv tak do 100Mb soubor tak mi to stahne za 1,2Mbyte/s což je správně a soubor který má třeba 1Gb(1000Mb)mi stahuje přibližně kolem 400-600Kbyte/s a to se mi nelíbí.Myslím si že nezáleží na velikosti souboru mělo by to stahovat všude stejně.Děkuji za radu předem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danek

Ja nestahuju víc věci najednou jenom po jedné vždycky ale 1Gb stahnout za 400-600Kbyte/s a měl bych stahovat 1,2Mbyte/s je velký rozdíl nevim ale celkem na té rychlosti mi záleží poněvadž hodně stahuju.Ale jinak díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Ja nestahuju víc věci najednou jenom po jedné vždycky ale 1Gb stahnout za 400-600Kbyte/s a měl bych stahovat 1,2Mbyte/s je velký rozdíl nevim ale celkem na té rychlosti mi záleží poněvadž hodně stahuju.Ale jinak díky za radu

 

ty do toho asi moc nevidis, ze? :roll:

pokud stahujes rychlosti 400-600k(!)B/s a spustis dalsi stahovani z jineho serveru a celkova rychlost down vyleze na 1.2MB/s, pak je problem na strane serveru (pripadne nekde na trase k serveru). pokud ne, chyba bude pravdepodobne u UPC, ale to by se projevilo i na meracich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danek

Jak to mám ještě vysvětlovat prostě já stahuju většinou soubor po jednom ne po 10-ti souborech a při tom jednom souboru stahuju 400-600kb/s což je velmi málo na to že mám mít 1,2Mb/s.Možná že je to chyba serveru ale možná ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
Jak to mám ještě vysvětlovat prostě já stahuju většinou soubor po jednom ne po 10-ti souborech a při tom jednom souboru stahuju 400-600kb/s což je velmi málo na to že mám mít 1,2Mb/s.Možná že je to chyba serveru ale možná ne!

 

Jak ti máme ještě vysvětlit, že záleží na rychlosti UPloadu serveru, ze kterého stahuješ?! To neznamená, že když ty máš rychlost DOWN 10Mbit, takže také server, ze kterého stahuješ ti data bude posílat rychlostí 10Mbit!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Od včerejšího rána je rychlost nestabilní (podle testu, nějakých 60%),stahování z RS.com normálně frčí 1200kb/s (10M),ale teď to trvá jen chvilku a pak to lítá,před koncem stažení to jede po desítkách kb/s a na 99% to spadne na 0kb/s,to trvá několik minut,pak se to dokončí. Problém není ze strany RS,či downl.manageru,u jiného poskytovatele přes stejný manager OK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo z Mostecka (konkr.Litvínov),máte někdo PA na RS.com?Já mám již 3 den problém s rychlostí.Když spustím soubor,jede to chvíli na max.,pak to spadne na polovinu a na konci (něco přes 90%) nějakých 10-20kib/s, na 99% staženého souboru to vypadne úplně,to trvá asi 3-5 minut,pak se to dokončí,najede další soubor a tak se to opakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...