May 8, 200917 yr A kamos z Prahy: Jestli za tohle platím přes osm stovek, tak bych se měl jít asi léčit. Tohle fakt není normální. Zaplatím si 20 down / 1,5 up mbps, jasně, up souhlasí... Ale s průměrnou rychlostí down kolem 150kbps to nejde. Tohle se nedá přežít, ale co mě nejvíc dostává je, že když hraju, jedno co, tak do dvě minuty výpadek na 30s, což mě maximálně deptá. Existuje v ČR normální ISP, ale abych zas neplatil 10000 mesíčně?! UPC se nemůže divit, když si u NIX.CZ dá 10gbps, to prostě nestačí. A potom že prej navyšují. Jak kdyby si burani někde ze štramberka řekli, že začnou poskytovat net v celé ČR. Za dob karnevalu to bylo jiné... ale teď?! Přestříhat jim ty optiky omg.
May 14, 200917 yr Na technické podpoře mu samozřejmě řeknou, že v jejich síti je všechno v pořádku... a že samozřejmě agregaci UPC nepoužívá - do NIXu má 2x 10 GB - kdybychom brali v potaz, že nejpomalejší tarif od UPC je 10 mbps (jako že plno lidí má vyšší tarif), tak mají 2000 - slovy DVATISÍCE zákazníků ??? LEŽ LEŽ LEŽ LEŽ...
May 14, 200917 yr no tak tam mas ztratovost jak sviňa jestli jsi dotáhl koaxiál, tak volat na technickou.... toto opravdu ok není
May 14, 200917 yr Já jsem na tom v Komíně celkem dobře hlavně ten upload je celkem dobrej... Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
May 14, 200917 yr Já jsem na tom v Komíně celkem dobře hlavně ten upload je celkem dobrej... Mám 20 down / 1,5 up, na špičku to docela ušlo.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.