Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Zkusil jsem projet dostupnost na stránkách UPC a došel jsem k závěru: Služba je dostupná na těchto místech (nemusí být všude ve všech ulicích):

 

- Praha

- Brno

- Ostrava

- Plzeň

- Ústí nad Labem

- Hlučín

- Neratovice

- Nymburk

- Rokycany

 

Jinak, jak zde byla zmíněna města Kladno a Zlín, tak ty jsem bohužel v dostupnosti nenašel, ale není vyloučené, že tam služba je zprovozněna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jej mam odedneška doma (50Mbit) bohužel reálná rychlost je 25Mbit down a 5,5Mbit upload.Upload je dobrý ale down se nezlepšil.předtím sem měl 25Mb down/1 up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak zkus ještě restartovat modem, třeba to potom naběhne. Jinak ještě si zkus stáhnout ten UPC Fiber Power Optimizer (pokud máš Windows XP), u jiných OS potom doporučují něco jiného (koukni se do příručky k internetu 2). Ještě mě napadlo, nemáš to náhodou připojený přes WiFi router? Pokud jo, právěže možná omezuje tu rychlost WiFi. Zkusil bych přímé napojení a uvidíš, jestli se to zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik to jsou teda ale pekny ..... kupovat router,cim je to drazsi tim vic to stoji za prd za 850 jsem mel dva pc ted za 1700 jen jeden bezva asi to zrusim tohle nema cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik to jsou teda ale pekny ..... kupovat router,cim je to drazsi tim vic to stoji za prd za 850 jsem mel dva pc ted za 1700 jen jeden bezva asi to zrusim tohle nema cenu.

co to plácáš? pokud chceš k internetu připojit víc kompů, vždycky potřebuješ switch nebo router... :shock::roll: pro fiber power 10 a 30 se dá sehnat router i za 500, pro 50 a 100 už to nějakou tu tisícovku stát bude...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...