Přejít na obsah

AzBox HD premium


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Citace: V základní sestavě je v přijímači přítomen jeden DVB-S2 tuner, je ale vidět, že je možno stroj doplnit ještě druhým přijímačem s možností příjmu DVB-S2, DVB-T nebo DVB-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Pajabrunn

Nemá někdo s tímhle skušenosti? Jestli funguje s modulem od Licy jak je to s nahráváním a přehráváním pořadů a tak? Jinak skvělý nápad to udělat jako "skládačku". Uvažuju že bych koupil nějaký multimediální centrum a tohle s příjmem na DVBc by bylo super.. Jinak další recenze na digizone je tu.. http://www.digizone.cz/clanky/azbox-hd- ... ial-kabel/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David2

FW je ještě pořád ve vývinu, takže v některých verzích se objevují drobné chybky, nicméně jako s přehravačem s ním nemám nejmenší problémy. Všechny MKV, které jsem tam dával (do full HD) fungovaly bez problémů.

Vevnitř je Linux, takže co nějak připojíš a namapuješ, to taky přehraješ. Slabší je rychlost síťové karty, takže HD po síti moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já mám trochu problémy s EPG. EPG se načítá velmi omezeně. Zpravidla nejsou k dispozici podrobné informace o programu a načítání EPG programu taky moc nefunguje. Máš stejné zkušenosti? Eventuálně jak upravit "EPG_SETTINGS"?

Díky

 

 

FW je ještě pořád ve vývinu, takže v některých verzích se objevují drobné chybky, nicméně jako s přehravačem s ním nemám nejmenší problémy. Všechny MKV, které jsem tam dával (do full HD) fungovaly bez problémů.

Vevnitř je Linux, takže co nějak připojíš a namapuješ, to taky přehraješ. Slabší je rychlost síťové karty, takže HD po síti moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...