Přejít na obsah

Připojení stolního PC a notebooku


Návštěvník Kokonec

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kokonec

Někde už se to tu asi řešilo, ale nemůžu to zaboha najít, takže asi znova. Pořídil jsem si wifi router (typ kdyžtak dodám později, teď nejsem doma) a poněvadž jsem v tomto ohledu hrozná lama, tak jsem si vybral router s automatickým nastavením pro blbečky. Router jsem zapojil dle návodu, nastavil pomocí automatického tlačítka na přiloženém CD a všechno jede (momentálně stolní PC připojené přes kabel a NB přes wifi). Problém je ale v tom, že pokud na stolním PC spustím World of Warcraft a zároveň ho pustím i na NB, tak na NB mi po chvíli začne hrozně stoupat latency (800 a vím ms) a tak trochu lítá (chvilkama 25 ms, chvilkama až 1200 ms), což docela znemožňuje hraní. Na stolním PC jede vše v pohodě s latency tak kol 20 ms a v případě že se stolní PC nepoužívá, tak jede v pohodě i noťas. Tak jsem se chtěl zeptat, kde by mohl být problém a nebo zda se dá nějak nastavit aby se připojení (mám 10 megové UPC) dělilo symetricky mezi obě PC. Za případnou radu předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...