Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

dneska jsem byl u nasich a cumim zase jak puk , dostali od jejich kabelovky darek k velikonocum , kabelovka jim pridala 4x nove Discovery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem zvědav jak to bude,

http://www.digizone.cz/aktuality/netbox ... nalu-novy/

výmluvy "Nova chce moc peněz" už moc neplatí, cena je jasně daná pro všechny, veřejným ceníkem.....

Toto jsou ceny za distribuci (á program a měsíc, pravděpodobně) né platba za zákazníka Nově ... tam bude zakopaný pes

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Já si to také tak vysvětluju - ale počet zákazníků je distributorovi signálu celkem šumafuk, dodá "jeden" signál za x peněz. A ať mi teda UPC neříká že i kdyby 7000 / měsíc bylo při jejich chlubeních 300tis uživatelů nějak neuplatitelné, reálně 7 uživatelů supreme jim to zaplatí. A pochybuju že bude cena 7000 / kanál, tam bych to spíš počítal na tý spodní hranici, i kdyby Nova, Sport, Cinema á 5000 je to 15000 / měsíc. Při počtu uživatelů UPC digital směšná suma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

stejne se da ocekavat ze UPC brzo pote co zaradi jeste par HD kanalu tak uvede novy balicek HD , stejne jako to delaji jine kabelovky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to také tak vysvětluju - ale počet zákazníků je distributorovi signálu celkem šumafuk, dodá "jeden" signál za x peněz. A ať mi teda UPC neříká že i kdyby 7000 / měsíc bylo při jejich chlubeních 300tis uživatelů nějak neuplatitelné, reálně 7 uživatelů supreme jim to zaplatí. A pochybuju že bude cena 7000 / kanál, tam bych to spíš počítal na tý spodní hranici, i kdyby Nova, Sport, Cinema á 5000 je to 15000 / měsíc. Při počtu uživatelů UPC digital směšná suma.....

 

Asi jsi to nepochopil, Nova chce platit za všechno (za každý program HD v kabelovce a všechny SD přes satelit - tam se mustcary podle ní nevztahuje) a tam už jde o trochu jiné peníze. Loni dostávala zaplaceno za program Nova Cinema - a né málo, a letos nic, tak šponuje cenu ostatních věcí. Takže cena 15 - 20k Kč za měsíc distributorovi signálu je o něčem jiném než 0,5M Kč měsíčně výrobci programu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

To právě není pravda, podle toho článku - výrobci signálu se nic už neplatí / nebude platit. Bude se platit pouze distributorovi (netbox) za dodávku signálu, v tomto paušálu budou všechny poplatky obsaženy.

Ten se pak vyrovnává s cet21 jako výrobcem obsahu.

 

Proto to tak nastavují jak je to ve světě běžné, transparentnost, cena viditelná pro všechny zákazníky, odvislá pouze od délky smlouvy na jak dlouho se zákazník zavazuje odebírat signál a kolik programů chce (analogie jako vztah UPC vs. zákazník - při větším počtu programů a nasmlouvání na delší období cena jednotlivých programů klesá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...