November 12, 200421 yr Mám ISDN, kde jsem se napojoval i na Internet. Napojil jsem se přes KARNEVAL a Internet 2000 přes ISDN jsem přestal úplně používat. Světe div se: TELECOM mi naúčtoval 21hodin za spojení na INTERNET2000 !!!!!!! Prosím všechny, kdo měli napojení přes TELECOM a přešli na jiný způsob napojení, než po telefonní lince, ať napíší své zkušenosti s TELECOMEM. Ppovažuji je za zloděje! Já veškeré služby od TELECOMU ruším (včetně telefonu ISDN). [/img]
November 12, 200421 yr Sam za sebe uz jsem psal tohle http://karneval.nazory.cz/viewtopic.php ... highlight= A lidi co nemaj CTc radi, je mnoho a mnoho ...
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.