Přejít na obsah

Parlamentní televize 24.cz


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Nový parlamentní kanál 24.cz se co nevidět objeví v programové nabídce kabelové společnosti Karneval. Zařazení stanice do nabídky druhého největšího kabelového operátora v České republice ve středu schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

 

Tak se teď obávám, který další kanál nám opět vezmou z nabídky, aby tam dali tento "shit". Německých kanálů tam už moc nezbývá, takže počítám, že to asi odnese BBC World. Ten už taky, bohužel, z některých karnevalových sítí mizí. Kvalitu nahrazují šmírou. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Katoda

No a je to tak, jak jsme čekali. Od 17.listopadu začne v sítích Karnevalu mizet program Deutsche Welle a nahradí jej ta mizérie z parlamentu, kterou chce jen málokdo - 24.CZ. Nejdříve v Praze a Plzni a postupně i v ostatních regionech. Ach jo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO JE TEDA V PR**** - BYL JSEM KLIENTEM UPC VELMI DLOUHO AZ DO OKAMZIKU KDY ZARADILI VYSILANI KANALU 24.CZ A DAL JSEM OKAMZITOU VYPOVED NA PROTEST VUCI TAKOVYMU VYSILANI. NEJPRVE JSEM SI MYSLEL, ZE SE JEDNA O OMYL A NEBO TECHNICKOU PORUCHU. PO TELEFONATU NA UPC, JSEM ZJISTIT, ZE TO MYSLI VAZNE, TAK JSEM DAL VYPOVED. PLATIT SOUKROME SPOLECNOSTI MOJE SOUKROME PENIZE, ABY SIRILA TAKOVY KANAL JE VRCHOL DRZOSTI..... POKUD TO ZACINA VYSILAT I KARNEVAL, JE TO POLITOVANIHODNE, PROTOZE JSEM SI MYSLEL, ZE KARNEVAL JE SERIOZNEJSI SPOLECNOST NEZ UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Také si myslím, že odhlášení kabelu je při současné nabídce nejlepší řešení. Já se k tomu rozhoupával celej loňskej listopad, pak prosakovaly informace že od nového roku bude lepší nabídka na internet, tak jsem počkal na konec roku.

 

Protože se nic nestalo, tak jsem to v lednu odhlásil. Bohužel mají dvouměsíční výpovědní lhůtu, takže to musím ještě do konce února platit.

 

Myslím že každý nezaujatý pozorovatel musí potvrdit že kvalita jde jednoznačně dolů. Zrušení BBC World předloni byl pěknej podraz, Óčko jde totálně do prdele, TV24 je kanál opravdu za trest, a kdysi zajímavé dokumentární kanály jsou nyní samá repríza. Asi čekají že si toho nikdo nevšimne.

 

Docela bych uvítal Scifi-channel, běží tam teď remake Battlestar Galactica. Taky by mohli zrušit úsměvné Private Blue, a nechat FTV furt- je tam obvykle výrazně lepší hudba než na MTV. Vůbec to půlení kanálů moc nechápu, přijde mi to jako snaha o vykázání co největšího počtu nabízených kanálů, pro PR účely. Těžko to bude z finančních důvodů, za půlku kanálu zřejmě platí stejně jako za celý.

 

Jejich lidi z programové nabídky jsou evidentně matlafousci, neumětelové, kašpárci, a impotenti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko se lze s analogovou TV zavdecit vsem. Musi to byt nejaky mix, ktery stravi co nejvice lidi. Pokud se najde najaky exot jako Byvaly uzivatel KOMPLETu, tak ma smulu. Vice volby a novych kanalu by melo byt po zavedeni digitalniho vysilani, ktere jiz Karneval testuje v Praza a okoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s digitalnim rozvodem tv signalu do domacnosti se pocita nejdriv pristi rok... letos budou radi, kdyz digitalne pripoji signal do rozvodnych skrini :-(( Mozna to nekde lokalne bude driv, ale celkove ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Vice volby a novych kanalu by melo byt po zavedeni digitalniho vysilani, ktere jiz Karneval testuje v Praza a okoli.

Jseš si jistý, že se skutečně v Praze a okolí už testuje? Respektive o jaké testy se jedná? Asi to ještě nebudou testy s klienty Karnevalu, protože já dostal od nich mail, že

"jakmile tedy budou testy rozšířeny i mezi klienty Karnevalu, určitě se

Vám ozveme, dohodneme podmínky i předání přijímače pro příjem digitální

televize."

Zatím je ale ticho po pěšině, ačkoliv na Promo kanále už nějaký ten den rotuje text, že "testy digitální televize budou mezi klienty rozšířeny v únoru a v dubnu se začne s komerční nabídkou zákazníkům".

Pravda, do konce února ještě pár dnů schází, tak to třeba stihnou, ale obávám se, že má asi Mirage pravdu. Docela teď rozumím tomu, když v UPC ohledně DVB-C říkají, že oni žádné termíny raději uvádět nebudou, aby se tak vyhli blamáži s nesplněnými sliby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncem ledna jsem nainstaloval PCI kartu Technisat CableStar 2 PCI pro příjem digitální kabelové televize. Od okamžiku istalace sleduji testovací provoz DVB-C v síti Karnevalu (oblast Teplice). Subjektivní dojem velmi příznivý (to neplatí o teletextu a EPG). Pokud jsem zjistil, vysílá se na dvou až třech kanálech (410, 426 a 442 MHz), s modulací QAM 64 (též zkoušeli QAM 256). Uspořádání kanálů a programů se často mění, obvykle až 30 programů vč. jazykových mutací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...