Přejít na obsah

Internet 20 Mb/s beží někomu?


Návštěvník PetrS

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrS

ahoj, jsem tu nový a rád bych věděl jakou rychlostí běží 20 Mb/s ve skutečnosti. pracuju vzdáleně a tahám grafiku sem a tam,

 

Je připojení stabilní, dosahuje placenné rychlost i upload p2p mě nezajímají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Rekl bych ze to bude zalezet na lokalitach...mam 12 alias tarif clasik...jede me to jak ma...sem zvedavej po novem roce co me to maji zvysit na 25 mega ;]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se budeš mít 25Mb/s = 11250MB/hod to je solidní rychlost na stahování.

Já budu mít je 13Mb/s 5850 jsem silně zvědaví protože když já stahuji tak mi to jede pouze 500kb/s a to mám mít 512kb/s kde se ztrácí těch 12Kb/s 43MB za hodinu jsou pytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Těch 12 není skoro nic, jsou tady tací, kteří mají daleko větší problém s rychlostí a hlavně UPC negarantuje plnou rychlost, tedy dle mého názoru ti to jde více než dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
upc vždycky rychlosti dodržovalo, ty nový začnou platit od ledna... 8)

 

Tak to zase prrr, na moji 20 Mbps přípojce (starý Extreme) není problém naměřit 1.6 Mbps. Jen jednou v noci okolo 3:00 mi to ukázalo 16 Mbps. Obvykle rychlost mezi 6 - 8 Mbps. Nevím tedy o jakém dodržování rychlostí je tady řeč. Pokud je mi známo, tak v téhle části ostravy je to všude podobné (díky agregaci, kterou mimochodem taky deklarují, že není). Lež od začátku do konce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upc vždycky rychlosti dodržovalo, ty nový začnou platit od ledna... 8)

 

Tak to zase prrr, na moji 20 Mbps přípojce (starý Extreme) není problém naměřit 1.6 Mbps. Jen jednou v noci okolo 3:00 mi to ukázalo 16 Mbps. Obvykle rychlost mezi 6 - 8 Mbps. Nevím tedy o jakém dodržování rychlostí je tady řeč. Pokud je mi známo, tak v téhle části ostravy je to všude podobné (díky agregaci, kterou mimochodem taky deklarují, že není). Lež od začátku do konce...

to bude tim, že se v tom asi hrabou... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fucik
upc vždycky rychlosti dodržovalo, ty nový začnou platit od ledna... 8)

 

Tak to zase prrr, na moji 20 Mbps přípojce (starý Extreme) není problém naměřit 1.6 Mbps. Jen jednou v noci okolo 3:00 mi to ukázalo 16 Mbps. Obvykle rychlost mezi 6 - 8 Mbps. Nevím tedy o jakém dodržování rychlostí je tady řeč. Pokud je mi známo, tak v téhle části ostravy je to všude podobné (díky agregaci, kterou mimochodem taky deklarují, že není). Lež od začátku do konce...

 

A co bys chtěl, když jim za TOTO platíš...! Za takové služby bych už 3x dal výpověď. Jinak nevím o které části Ostravy mluvíš, ale u mně - Ostrava-Muglinov - Classic jede mezi cca 11000 Mbps - 12500 Mbps poměrně stabilně. Někdy letos v září byly nějaké potíže, pokřičel jsem, došel technik, vyměnil účastnickou zásuvku (měl jsem ještě původní od Karnevalu), něco pošteloval v rozvodné skříni a vše je O.K. A nějaký vliv případné agregace teda rozhodně nepozoruju. Jinak s nima jedu cca 7 rok (nejprve Karneval, pak UPC) a musím říct, že s netem vcelku žádné výrazné problémy nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...