November 22, 200421 yr Jo, už ho mám, běhá přesně na garantovanejch rychlostech, kromě jednoho asi dvouhodinového výpadku velmi stabilně. Jsem zvědavej, jak to bude běhat na 150/50, zatím mám v rámci akce 1000/150 a je to naprosto super. Pingy na hraní CS super, DC++ jede. Takže až na tu cenu je provoz v pohodě.
January 13, 200521 yr No - ani nemluv - z okna vidim na baráky, kde už Karneval internet je a já musim furt ládovat prachy Žlutejm komunistům Podle ulice mi to napsalo ,že internet nedostupný - když jsem dal zkusmo ulici na Dubině, tak to psalo, že během ledna...z toho dedukuju, že budu mít smůlu ještě hooodně dlouho. (Polabiny)
January 13, 200521 yr cau ja bydlim na dubine a tady uz to jede hodne lidem ja ho mam a vim ze v polabinach jeste neni je o to moc velky zajem co jsem se ptal u nas toho technika rikal ze v polabinach uz to nekde zapojoval,ale kde to nevim
January 18, 200521 yr OK budu čekat co mi taky zbejvá ovšem psal jsem dotaz na info a setřeli mě, že prej ani výhledově no nic - budu dál cpát prachy telesobcům.....
January 18, 200521 yr ja jsem jim tam volal na infolinku asi tak 10x no a nakonec jednoho dne mi operatorka rekla ze uz to u nas kazdym dnem bude porad jsem sledoval tu jejich stranku pred tim jsem jel na 8kb/s hruza nic se na tom nedalo delat nekdy i 5kb/s kdo to nema neuveri ted jsem rad za ten karneval ty polabiny sleduju taky
April 13, 200521 yr Dle odpovědi Karnevalu je další rozšiřování Pardubický sítě plánováno na 2006 (sakra zase zarok, to sem už myslim slyšel před rokem....)
April 14, 200521 yr cau tak to je na hlavu kdyz jdu treba na dukle tak tam jsou jejich auta ty maj snad vsude pritom to tolik prace neda to zapojeni nevim podle ceho to resej snad se dockas ja jsem holt musel taky cekat zatim cau napis jak to probiha
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.