Přejít na obsah

Karneval v Pardubicich


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Jo, už ho mám, běhá přesně na garantovanejch rychlostech, kromě jednoho asi dvouhodinového výpadku velmi stabilně. Jsem zvědavej, jak to bude běhat na 150/50, zatím mám v rámci akce 1000/150 a je to naprosto super. Pingy na hraní CS super, DC++ jede. Takže až na tu cenu je provoz v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No - ani nemluv - z okna vidim na baráky, kde už Karneval internet je a já musim furt ládovat prachy Žlutejm komunistům

Podle ulice mi to napsalo ,že internet nedostupný - když jsem dal zkusmo ulici na Dubině, tak to psalo, že během ledna...z toho dedukuju, že budu mít smůlu ještě hooodně dlouho.

(Polabiny) :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau ja bydlim na dubine a tady uz to jede hodne lidem ja ho mam a vim ze v polabinach jeste neni je o to moc velky zajem co jsem se ptal u nas toho technika rikal ze v polabinach uz to nekde zapojoval,ale kde to nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK budu čekat :roll:

co mi taky zbejvá

ovšem psal jsem dotaz na info a setřeli mě, že prej ani výhledově :shock:

no nic - budu dál cpát prachy telesobcům.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

ja jsem jim tam volal na infolinku asi tak 10x no a nakonec jednoho dne mi operatorka rekla ze uz to u nas kazdym dnem bude porad jsem sledoval tu jejich stranku pred tim jsem jel na 8kb/s hruza nic se na tom nedalo delat nekdy i 5kb/s kdo to nema neuveri ted jsem rad za ten karneval ty polabiny sleduju taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dle odpovědi Karnevalu je další rozšiřování Pardubický sítě plánováno na 2006

(sakra zase zarok, to sem už myslim slyšel před rokem....) :lol::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

cau tak to je na hlavu kdyz jdu treba na dukle tak tam jsou jejich auta ty maj snad vsude pritom to tolik prace neda to zapojeni nevim podle ceho to resej snad se dockas ja jsem holt musel taky cekat zatim cau napis jak to probiha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...