Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Karneval v Pardubicich

Featured Replies

Ahoj ma uz nekdo net od karnevalu v pardubicich?

  • 4 weeks later...

Jo, už ho mám, běhá přesně na garantovanejch rychlostech, kromě jednoho asi dvouhodinového výpadku velmi stabilně. Jsem zvědavej, jak to bude běhat na 150/50, zatím mám v rámci akce 1000/150 a je to naprosto super. Pingy na hraní CS super, DC++ jede. Takže až na tu cenu je provoz v pohodě.

  • 1 month later...

No - ani nemluv - z okna vidim na baráky, kde už Karneval internet je a já musim furt ládovat prachy Žlutejm komunistům

Podle ulice mi to napsalo ,že internet nedostupný - když jsem dal zkusmo ulici na Dubině, tak to psalo, že během ledna...z toho dedukuju, že budu mít smůlu ještě hooodně dlouho.

(Polabiny) :evil:

cau ja bydlim na dubine a tady uz to jede hodne lidem ja ho mam a vim ze v polabinach jeste neni je o to moc velky zajem co jsem se ptal u nas toho technika rikal ze v polabinach uz to nekde zapojoval,ale kde to nevim

OK budu čekat :roll:

co mi taky zbejvá

ovšem psal jsem dotaz na info a setřeli mě, že prej ani výhledově :shock:

no nic - budu dál cpát prachy telesobcům.....

ja jsem jim tam volal na infolinku asi tak 10x no a nakonec jednoho dne mi operatorka rekla ze uz to u nas kazdym dnem bude porad jsem sledoval tu jejich stranku pred tim jsem jel na 8kb/s hruza nic se na tom nedalo delat nekdy i 5kb/s kdo to nema neuveri ted jsem rad za ten karneval ty polabiny sleduju taky

  • 2 months later...

Dle odpovědi Karnevalu je další rozšiřování Pardubický sítě plánováno na 2006

(sakra zase zarok, to sem už myslim slyšel před rokem....) :lol::roll:

cau tak to je na hlavu kdyz jdu treba na dukle tak tam jsou jejich auta ty maj snad vsude pritom to tolik prace neda to zapojeni nevim podle ceho to resej snad se dockas ja jsem holt musel taky cekat zatim cau napis jak to probiha

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.