Přejít na obsah

Nefunkční stránky


Návštěvník pavelenis

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavelenis

Zdravím,

řeším takový problém, nemohu se dostat na následující stránky http://www.chaosgroup.com (obvyklá hláška v i. exploreru: "cannot display this webpage"), konkrétně se jedná o oficiální stránky, kde lze stáhnout software V-ray týkající se 3D počítačové grafiky, takže nic závadného, už několik týdnů to doma zkouším a stále mi tato stránka nechodí, nedalo mi to a vyzkoušel jsem to ve škole a tam se mi ta stránka normálně zobrazí, dokonce jsem se tam mohl registrovat a došla mi registrační zpráva na mail, takže tato stránka je opravdu funkčí (takže je vyloučeno, že by byla jenom uložena v nějaký paměti ve škole, jako že by si to třeba školní intranet či prohlížeč nějak "pamatoval" a zobrazoval v režimu off-line), i lidi, co jsem se ptal na jiných fórech normálně říkali, že se zobrazuje, takže se chci zeptat, je možné, že by čistě teoreticky provider tedy UPC tuto stránku blokoval, jako že by třeba existoval nějaký jejich seznam zakázaných stránek, asi je to úplný nesmysl ale absolutně mě nenapadá, jak by to jinak bylo možné, taky jsem si různě zkoušel hrát s nastaveníma internetu, změny úrovní zabezpečení ale nic, tak už vážně nevím, jen kdyby měl někdo nějakou ideu, vůbec bych se nezlobil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Dělá Ti to doma jen u téhle stránky? Zkusil bych promazat cookie, dočasné soubory, případně se připojit ne z IE (jestli ho používáš) ale z nějakého portable prohlížeče (např tady: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizece_a_rozsireni/on-line/portable-firefox/?g[hledano]=firefox%20portable&g[oz]=3.0.1 ). Pak je ještě možnost, že Ti stránku blokuje nějaký antivir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milav: jo, zpravidla jen u týhle, cookies jsem smazal i dočasné soubory, jinak to zkouším jak na IE tak v mozille a ten antivir, konkrétně avast, zas tak dobře se v těch nastaveních nevyznám ale nic mě nenapadlo, co by tam bylo blbě, či ve firewallu a v Internet options, v záložce security, mně zaujalo "restricted sites", ale žádný tam nemám, tak nevím :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak to už bohužel netuším, je mi líto. Snad jen vypnout úplně antivir (vyloučit ho, jestli za to může on) nebo zkusit snížit zabezpečení internetu na minimum a pomalu přidávat. Nebo nepoužíváš router? Mívají HW firewall, jestli to neblokuje nějak on (zkusit ho odpojit a PC připojit k modemu přímo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavelenis

díky moc :D , tak odpojení toho routeru-hlasové brány pomohlo, takže holt vždy, když budu chtít navštěvovat tyto stránky, budu si muset chvíli hrát s kabelama, ale aspoň, že to vůbec nějak funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavelenis

tak ještě lépe jsem ten firewall vypnul a už to jde úplně bez problémů, jen doufám, že tím nijak neohrozím comp, ale snad ne, když windows f.wall je zapnut i nadále, snad to stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
tak ještě lépe jsem ten firewall vypnul a už to jde úplně bez problémů, jen doufám, že tím nijak neohrozím comp, ale snad ne, když windows f.wall je zapnut i nadále, snad to stačí

 

Od windows firewallu bych toho moc neočekával, ale lepší než drátem do oka, btw když zapneš ten druhej FW tak běží současně s tim windowsovým? To pak může právě dělat problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...