Přejít na obsah

Volání v rámci sítě UPC zdarma (?)


Doporučené příspěvky

Vím, že toto téma zde na fóru, již bylo probíráno. Zajímá mne jakou máte zkušenost s voláním v rámci sítě UPC. Pokud pominu jednotlivá pochybení ve vyúčtování (která se mohou samozřejmě vyskytnout) :( , stalo se Vám, že by jste měli naúčtovány "bezplatné hovory"? Platí, že klient UPC z Ostravy může neomezeně povídat s klientem UPC z Prahy? Předpokládám, že není nutno brát na zřetel původní síť např. Karneval, nyní je vše UPC. Díky za Vaše názory a zkušenosti.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já nevím, zatím co jsem volal známým, co mají taky telefon od UPC, tak všechno bylo zaúčtováno správně, tzn. za 0 Kč. Jen když jsem volal (nevím, jestli to dělá pořád) na infolinku UPC, která má být pro klienty telefonu zdarma, tak ten na internetu jsem měl zaúčtovaný, nicméně, když jsem tam volal, tak mi řekli, že volání na číslo na klientské centrum, sami při vyúčtování vymazávají z výpisu, takže účtováno není - opravdu ve vyúčtování nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Návštěvník DevTom
Předpokládám, že není nutno brát na zřetel původní síť např. Karneval, nyní je vše UPC.

Tohle jeste dlouho po slouceni neplatilo, jestli to uz napravili nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlis
Předpokládám, že není nutno brát na zřetel původní síť např. Karneval, nyní je vše UPC.

Tohle jeste dlouho po slouceni neplatilo, jestli to uz napravili nevim.

 

Dle mých zkušeností se dnes už nerozlišuje UPC a Karneval, volání v rámci obou je zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...