October 2, 200817 yr Tak třeba se dočkáme, od 1.10.08 je NOVA HD na satelitu, tak třeba bude i na kabelu..... nevíte někdo něco víc ?
October 2, 200817 yr musime vsichni naraz bombardovat Malinu. Vsak on vsude rika, ze pridavaji kanaly na zaklade zajmu zakazniku ne? Tak jak na to pritlacit. Jak to vymyslime? Ja se pridavam jeste za Discovery HD, kdyz uz jsme u toho
October 3, 200817 yr začal jsem na upc psát aby zařídili novu hd udělejte to všichni vzhledem k tomu ze kupuju CA modul do TV a tim ztratim moznost prijmu Nova HD z DVB-T (prehazovat antenu s kabelem fakt nechci), tak zacnu UPC zcela jiste psat...
October 4, 200817 yr Ahoj prosím vás jaký rozlišení má Nova HD 1280x720?? a zvuk nějak 320kb/s nebo nová HD už má zvuk 5.1?? nejvíc mě štve kdyby jsem chtěl Novu HD tak musím platit navíc 150kč
October 7, 200817 yr Dotazoval jsem se na UPC a bylo mi sděleno, že NOVU HD ani JOJ plus neplánují nabízet. No ale známe ty jejich odpovědi
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.