Přejít na obsah

Jaký router do 660Kč může být i levnější.


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubi1

Ahoj prosím vás mám internet EASY 4096kb/s=500KB/s,a chci to rozdělit do 2PC mě a mimu kamarádovi ale chci aby jsem mohl nastavit rychlost pro mě například 436KB/s pro kamaráda 64KB/s atd.2: aby měl jinou IP adresu než mám já

3:aby se mi nedostal žádným případě do PC aby to bylo nějak blokovaný ten router.

4:hlavně aby UPC neviděl nějak přes internet že to mám rozdělený do 2PC přes router.

5:aby jsem mohl vyděl kolik si dat stárnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Ahoj prosím vás mám internet EASY 4096kb/s=500KB/s,a chci to rozdělit do 2PC mě a mimu kamarádovi ale chci aby jsem mohl nastavit rychlost pro mě například 436KB/s pro kamaráda 64KB/s atd.2: aby měl jinou IP adresu než mám já

3:aby se mi nedostal žádným případě do PC aby to bylo nějak blokovaný ten router.

4:hlavně aby UPC neviděl nějak přes internet že to mám rozdělený do 2PC přes router.

5:aby jsem mohl vyděl kolik si dat stárnul.

 

Mno konkrétně Asusy mají Bandwidth management, kde se nastavuje pro jakou IP adresu bude maximální rychlost. Jinou IP adresu mít nebudete (pouze v LAN budete mít samozřejmě odlišné), oba budete mít stejnou veřejnou IP adresu (=když on dostane na nějakým serveru ban, ty ho máš taky). Aby se nedostal do počítače je otázka nastavení toho počítače, ale v tom Asusu je taky položka "Client isolation" nebo tak nějak, která to také řeší. UPC řešit to, že máš strčenej v kabelovým modemu router rozhodně nebude, má to tak spousta lidí. A nezapomeň až připojíš router k modemu ten modem na chvíli odpojit od zásuvky (elektrické!), aby se restartoval a načet novou MAC adresu. Jen si myslím, že budeš mít docela honičku ten router nastavit podle těchto tvých kriterií pokud do WAN/LAN alespoň trochu neděláš... Jo a k tomu počítání dat to Asus neumí (s orig. firmwarem), ale to je ti stejně celkem k ničemu, když neřešíš FUP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...