Přejít na obsah

Cena Internetu?...


Návštěvník Rek

Doporučené příspěvky

...Hello, mam mensi problem s cenou inetu za Karneval.

Inet sem si objednaval koncem prazdnin jeste v akci za caa 600KC (TV sem mel tu za 500KC/mes) a ejhle ted v patek mi prislo vyuctovani na 2300KC za jeden mesic! lol!

 

nechapu jak k tomu prisli pze kdyz pocitam tak

 

600 (prazdninova akce) + 220KC (zrizeni pevne, verejne ip adresy) + 100 (pouzivani pevne verejne IP adresy) + ~500 = maximalne 1420 (!) a to sem to jeste natahl tak nechapu jak prisli na cenu 2300 omfg , bye

 

Jo a jeste se zeptam jestli nekdo nevi jak h4cknout limity (datovy) u Karnevalu ^^ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Problemy s uctovanim jsou u Karnevalu docela casty ... :? Musis si stezovat, stezovat a zase stezovat, a kdyz budes mit stesti tak vyrizeni tvejch preplatku nebude trvat dyl nez 6mesicu .. :P (mluvim ze zkusenosti.) Nevim proc to delaj (na nahody to moc nevypada, myslim ze tak kazdej patej zakaznik byl takhle postizenej), ale tohle jim povest kurvi dost a dost.

 

K limitum, myslis,ze kdyby to nekdo vedel, tak by tu na ne tolik lidi nadavalo ? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

U mě je to to stejný, pořád něco špatně. Už dvakrát mi zaučtovali nějakych 60 a pak 200Kč a ani nevedeli za co :) už sem vždycky smeju, když přijde další vyučtovaní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje prvni platba pres sipo byla podobne "sokujici", ale po zavolani se ukazalo ze to bylo ok, protoze Karneval se plati dopredu, takze tam byla vlastne pomerna castka zpetne + plna castka na dalsi mesic. Tak jestli to treba neni tim.

 

Kazedopadne zavolej hotline, oni ti to zkusi vysvetlit :)

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, to samý mě hned taky napadlo. Jestli k placení používáš SIPO, internet si užíváš od září a v září jsi asi ještě nic neplatil, tak ta vysoká částka je součet poplatků za září (zpětně) a za říjen (v říjnovém sipu platíš říjnovou službu - tj. předem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...