Přejít na obsah

Zrušení tarifu UPC Flex


Návštěvník Luke

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luke

Zdravím všechny. Jen bych Vás chtěl informovat, že mi do mailové schránky od UPC přišel mail s tím, že došlo ke zrušení tarifu UPC Flex ke dni 2.5.2008 a všem, kteří tento tarif využívali bude změněn na UPC Starter. Celkem troufalost, změnit cenu ze 210,- (tu jsem totiž platil za 6 připojení/1měsíc u služby FLEX) na cca 490,- (nevím přesně kolik u služby Starter) bez jediné nabídky na případné vypovězení smlouvy. V závěru mailu však bylo uvedeno, že částka 210,- mi bude účtována i nadále a to po dobu 12-ti měsíců, i přes to, že budu mít plnohodnotný Starter (tzn. 2048/256 a bez FUP) Na plnohodnotně účtovaný Starter tak přejdu v červnu 09. Takže v tomhle patří UPC velký dík, protože bůhví co bude za rok a do té doby máme my Flexáci nejvýhodnější internet od UPC! Jestli se pletu, tak mě opravte ale podle mne není žádné připojení v poměru cena/kvalita výhodnější... Toť vše, jen jsem chtěl informovat ty, kteří budou na stránce: registrace.chello.cz příště marně hledat odkaz FLEX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za info.

email UPC nevybiram, ani nevim jak se to dělá. Ale vyúčtování mě překvapilo, ani zmínka o změně a na modré lince 2x pul hodiny "Všichni naši operátoři hovoří."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...