Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD a Propojení do PC přes HDMI


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PavelP

Za jistých okolností ano, pokud si pořídíte kartu s HDMI vstupem.

 

Např. od Blackmagic Design karta Intensity. Ovšem tato karta nedekóduje HDCP signál. Podle těch, kteří se tím zabývají, HDCP (aplikuje se jen pro HDTV) se zatím do přístrojů moc neimplementuje vzhledem k nekompatibilitě velkého množství displejů zvučných značek, které dekódovnání "papírově" podporují, ale nefunguje správně. Musel byste vyzkoušet, jestli STB posílá data zakódovaná a případně investovat do další krabičky, která datový tok HDCP dekóduje a teprve pak můžete připojit pomocí karty s HDMI vstupem data kopírovat do počítače. Data se ukládají na disk sice v kodeku, ale datový tok je pořád hodné vysoký a bude to chtít diskové pole. Navíc to znamená další generaci záznamu. Jestli se HD kanály vysílají slušné, pak data nemusely projít komprimací MPEG2 a bylo by vhodné komprimovat do tohoto formátu aby se produkty komprese v obraze nekumulovaly. Nejlépe by bylo ukládat datový tok ze streamu na disk a pak jej jen přepaketizovat a uložit na BD disk tak, jak je to možné (při velké dávce štěstí) u DVR pro SDTV, který UPC nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Ano , něco podobného jsem četl , jen já bych to rád mněl jen na sledovaní TV přes STB CV-7000 HD ale ne na TV ale na PC , do TV přes Scart a do PC přes HDMI

 

Moje VGA i Monitor mají HDCP , to jen na okraj :D

 

Ale díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...