Přejít na obsah

MSI US54G


Návštěvník kubaad

Doporučené příspěvky

Návštěvník kubaad

Dobrý den,

nevím jestli píši do správné diskusní skupiny, ale snad jo.

Mám asus 520 a používám ho jako router a AP ke sdílení internetu. Přes LAN mám připojeno jedno PC a druhé PC je připojeno přes wifi kartu MSI US54G. Internet funguje tak jak má. Co mi ovšem nefunguje tak jak má je sdílení složek (disku) mezi počítači když je zapojeno MSI US54G. Respektive, když oba počítače připojím přes LAN1 a LAN2 nebo LAN a WIFI (jiné zařízení – D-LINK 2100 v režimu client) tak sdílení funguje. Problém nastane, když připojím jeden ze dvou PC přes MSI US54G.

Na počítači připojeném přes LAN se dostanu do pracovní skupiny a vidím obě PC. Ale nedostanu se na sdílené soubory na druhem PC.

Na PC připojeném přes MSI US54G se nedostanu ani do pracovní skupiny.

V obou případech ni to napíše hlášku ve smyslu, že nemám přidělena práva a mám kontaktovat administrátora. Jen podotýkám, že internet funguje a pinknu si z jednoho PC na druhé.

Zakopaný pes je v MSI US54G. Prostě mi přijde, že MSI US54G nemá nastavena prána na sdílení složek. Nevíte prosím někdo zda toto zařízení podporuje sdílení složek mezi PC nebo to mám jen blbě nastavené?

PS: používám win XP a 2000

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník funk

S konkrétním zařízením nemám zkušenosti. V administračním rozhraní by mohla být volba blokování broadcast paketů Netbios. Rozhodně doporučuji na zkoušku vypnout u obou PC firewall.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...