March 27, 200818 yr Už poněkolikáté jde AXN bez české zvukové stopy a to jak v analogu, tak i v digitálu. Dneska jde Situace: Ohrožení alespoň v originále, ale před několika dny pustili například Pohřešované v polštině. Tohleto není porvé a obávám se, že ani naposledy. Už se přestávám divit, že když UPC nechce zařadit AXN Sci-fi a AXN Crime, protože nejsou ty kanály ještě plně lokalizované, že na tom něco bude. HBO ČR není schopno zajistit ani základní program s českou stopou. Nějakému Maďarovi je ukradené, co sem do ČR pouští.
March 28, 200818 yr vcera jsem zazil minimalne 5 bloku reklam za sebou (madar,i rusaci?), po kazdem bloku zas bezel blok upoutavek na nejaky serial ci film nasledovana dalsim reklamnim blokem..bylo to pri divne usmiknutem konci Myslenek zlocince III. a filmem ...kazda mutace ma jinou hlasitost (ceska je utlumena a sprcha madarstiny probudi sousedy)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.