December 6, 200718 yr Zdravím, kvůli několikrát opakovanému kostičkování nám dvakrát měnili stb, s posledním (model CV-5000 CINX iL, mám za to, že dva předchozí byly jiné) nemůžu rozchodit tvout. U dvou starších stb to fungovalo jednoduše - z PC šel s-video a audio kabel do scartu, který byl připojen v stb (čili obě pozice pro scarty byly využity), po nastavení klonování obrazu v PC stačilo vypnout stb a na AV v televizi se objevila plocha, po zapnutí stb naskočil na televizi on. Zvuk byl ještě samostatně odveden do věže před dva cinche, to fungovalo jak pro pc, tak pro digitál. Bohužel s novým stb nefunguje nic, počítač připojenou televizi rozpozná, ale na tv vůbec nic není, nefunguje ani přenos audia do věže (ten fungoval i bez připojeného s-video kabelu), takže chyba bude v něm, jen nevím, co s tím. Nesetkal se s tím někdo?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.