Přejít na obsah

Plzen Slovany: Analogova televize - od 13.11 vubec nejde


Návštěvník KratkyM

Doporučené příspěvky

Návštěvník KratkyM

Vsechny zdravim,

chtel bych se zeptat, zda nemate stejny problem jako ja. Vcera kompletne prestala fungovat analogova televize. Nejde ani jeden program. Bydlim v Plzni na Slovanech.

 

Nabidku mam tu komplet jeste od Karnevalu. Digitalni televize (pres Set-top-box) i internet funguji naprosto v pohode.

 

UPC jsem uz kontaktoval, ale zatim je to ve stavu, ze se na to "kouknou" :roll:

 

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KratkyM

Kdyby to někoho zajímalo .... problém ještě stále nevyřešen ... ale už alespoň vím, kde je ... soused z baráku si nechal odhlásit televizi, ale internet si od nich nechal. Technik na to kašlal a pro jistotu odpojil televizi celýmu baráku. Na UPC jsem 14.11. posílal ten problém přes jejich formulář na webu a včera 15.11 mi volali. Akorát se mě snažili přesvědčit, že jsem si přeladil kanály na televizi a ať si tedy naladím :evil: Po diskuzi snad slečna pochopila, že je problém fakt u nich a že pošle technika. Akorát, že mi teď volala, že technik by dorazil až 23.11. ... Fakt super. Technik to 13.11 pokazí a opravit to přijede až 23.11. Super služby.

 

Poučení: Takže až Vám něco přestane fungovat ... pokud na to příjdete hned ... mkrněte se k rozvodové skříni, zda tam technik něco nedělá. Pokud na to příjdete později, tak se napřed poptejte sousedů, zda si neměnili služby. Alespoň si ušetříte nervy a dohadování s klientským centrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...