Přejít na obsah

SetTopBox a TV karta v PC


Návštěvník Waldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Waldik

Dostal jsem od UPS STB a ten lze připojit pomocí SCART kabelu nebo přes cinch kabely (audio a video-žlutý a červený). Mám v PC TV kartu Winfast TV 2000 Deluxe a ta má jen koaxiální vstup.

Jak zapojit SetTopBox abych mohl přijímat signál? Nějaká redukce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Chtělo by to trošku víc informací o té TV kartě, jesli je analog nebo digital, vstupy, atd. Mám doma analogovou TV Winfast 2000XP Expert připojenou přes koax. ale má tam ještě jeden vstup s takovým zvláštním konektorem připomínající S-VIDEO, tak pokud ho tam máte taky, možná by to šlo přes něj. Redukci tohoto "S-VIDEA" x Cinch jsem měl přibalenou v krabici s TV kartou. Redukce SCART x koax dle mého určitě neexistuje, protože by neměla smysl, oba kabely přenášejí naprosto odlišný signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV kartu mám stejnou jako Vy - Winfast TV 2000 (Deluxe a Expert jsou téměř totožné).

Karta je analogová a má výstup koax a svideo (nebo jak se tomu přesně říká).

Bohužel už nemám krabici od té TV karty a nevzpomínám si, že by tam byla ta redukce... ale možné to je, zkusím to pohledat.

Zkoušel jste to přes tu redukci zapojit?

 

Díky za nakopnutí správným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Párkrát jsem právě přes ten S-VIDEO vstup na TV kartě nahrával video z kamery do počítače právě přes 2 CINCHe, takže počítám že by to mělo jít v případě STB naprosto stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam tu redukci mám, něco jako SVIDEO do karty a cinche na druhou stranu. Ta redukce nebyla u nějaké ořezané verze. Zase já pořád řeším problém, že pokud nechám rozdělit fajly do souborů o velikosti 4GB (no ono je to vpodstatě jedno, třeba i 1GB) tak u třetího a dalšího není zvuk :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel redukci, připojil STB a signál nikde. Přes STB a smyčku z koaxu mám signál kabelové TV, ale signál přes STB nejde. Nastavil jsem vše na TV kartě, zasunul kartu do STB a stále nic. Jen při přepínání programů (mačkání tlačítek na STB) se ozývá šum, který se při přepínání mění, ale obraz nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...