Přejít na obsah

| starší telefonní přístroje a UPC telefonie |


Návštěvník abachus

Doporučené příspěvky

Návštěvník abachus

Ahojte všichni,

 

prosím o nějaké informace k používání staršího telefonu s upc kabelovkou. Věc se má takto:

 

Služba: upc freetime + internet

Modem: WebSTAR EPC2203

Telefon 1: bezdrát Siemens, gigaset

Telefon 2: Kathrin, výrobce ISKRA STI, Slovensko -je to starší telefon, s tónovou volbou, přepnutý na protokol DEC (je tam ještě i možnost MFC)

 

Tak tenhle druhý telefon jsem se pokusil zapojit do modemu, zdířka pro tel2, ale je hluchej, první tel. funguje. Zkusil jsem Siemens strčit do druhé zdířky, taky je hluchej =konektor tel2 na modemu není aktivní. Asi. A v menu, na 192.168.100.1 není nikde možnost žádného povolení. Fajn. Starý telefon zapojím do zdířky tel1 a zase nic =asi jsou jinak zapojený piny. Nebo? Samozřejmě jsem si koupil rozdvojku pro RJ11, která je šikovně široká, takže nejde do modemu strčit, zavazí tam napájecí konektor. Ta by měla mít všechny piny zapojené. Tak jsem nahranej. Nevíte někdo prosím, jestli se vůbec dá takovej starší telefon zprovoznit na tom modemu?(telefon je tak z roku 1996).

Sice vím, že mají UPC na stránkách doporučení zapojovat jen jeden přístroj, ale nechci si pořizovat ani druhou přenosnou část pro ten Gigaset, nýbrž chci jako druhej starej dobrej šňůrovej telefon, abych nemusel držet u lebky ten bezdrát (natelefonuju se s mobilem až dost přes den..). Tož tak.

Děkuji za odpovědi.

Albert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pokud vím, port "tel2" je povolen ze strany poskytovatele (UPC) pouze tehdy, když máš druhé telefonní číslo. Neslouží to tedy tak, že bys používal jakousi paralerku, kterou by tvořil modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník abachus

Aha, děkuji za info. Nicméně, rozdvojkou bych si paralelku mohl udělat, ne? Takže teď zbývá přijít na to, proč ten starej telefon nefunkuje ani v zásuvce tel1...Vzal jsem ho, tady zbyl mi po zrušené lince býv. Českého Telecomu, nynějšího O2, kteří o přístroj neprojevili zájem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...