Přejít na obsah

Limit


Návštěvník Art

Doporučené příspěvky

zdravim vsechny,

muze mi nekdo vysvetlit, jak je to s tim limitem? Vsude jsem se docetla, ze je to na kalendarni mesic, tzn. rychlost se vrati na puvodni vzdy prvniho v mesici... Me to ovsem zpomalilo rychlost uz ted... :( Pritom za zari nemam limit prekrocen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si tak vzpominam, tak od srpna doslo ke zmene, uz to neni na kalendarni mesic, ale skutecne na mesic (30 dni) od data zapojeni...takze pokud te zapojili 20tyho v mesici, tak kazdyho 20. se ti vynuluje pocitadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
Neví někdo, jak to jde s tou rychlostí 64/32? jaká je přenosvá rychlost (reálná)... a tak celkově jak to fachá.

 

 

No jak by to asi fachalo? Prohlizeni stranek celkem jde ale rikam CELKEM a nejaky ten download mno, kdyz ne privru ale zavru obe oci, tak to taky leze. Zrovna vcera jsem jel z ftpka 90MB soubor a za par (3,4,5) HODIN :x to bylo doma a dokonce to ani jednou nespadlo...to beru jako plus! Ale ta rychlost 64kbit = opravdu realne rovna a tech +/- 5-7kB je jistych. Snad se casem dockame ze FUCK USER POLICE bude o neco "pratelstejsi" :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...