Přejít na obsah

televize Samsung a digitální karneval


Návštěvník jecmenek

Doporučené příspěvky

Návštěvník jecmenek

omlouvám se, jestli je to opravdu stupidní dotaz, ale koupil jsem si lcd televizor Samsung a chci se zeptat na zkušenost, jestli je opravdu, ale OPRAVDU tak zásadní rozdíl mezi přenosem teď a nebo kdybych přešel na digitál...

 

druhý dotaz je konkrétní u programové nabídky... většina programů mi hraje slušně, ale třeba Prima je šílená... jde to nějak v analogu vyladit..? koupil jsem kvalitní coaxial, ale nepomohlo...

 

díky moc a ještě jednou omluva, jestli tento dotaz už běžel... :-)

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já bych doporučoval do digitálu jít. Rozdíl v kvalitě obrazu je zcela určitě vidět a navíc jsou k tomu i další služby, jako např. EPG nebo volba zvukové stopy. Navíc, když se rozhodneš pro digitál, tak ti současně stejně zůstává zároveň i analogová nabídka.

 

Jinak je vždycky v dotazech dobré napsat lokalitu, kde jsi. Já mám v analogu taky Primu velmi špatnou, ale zhoršilo se to poměrně nedávno, a proto právě na ni koukám raději v digitálu, kde je obraz čistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jecmenek
Já bych doporučoval do digitálu jít. Rozdíl v kvalitě obrazu je zcela určitě vidět a navíc jsou k tomu i další služby, jako např. EPG nebo volba zvukové stopy. Navíc, když se rozhodneš pro digitál, tak ti současně stejně zůstává zároveň i analogová nabídka.

 

Jinak je vždycky v dotazech dobré napsat lokalitu, kde jsi. Já mám v analogu taky Primu velmi špatnou, ale zhoršilo se to poměrně nedávno, a proto právě na ni koukám raději v digitálu, kde je obraz čistý.

 

jinak ještě tedy není nelegální, že mám rozvedenou televizi ještě do pokojíku, kde by tedy fungovala analogově..?? a v obýváku, kde je LCD by byl digitál..??

 

moc děkuji za informace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
jinak ještě tedy není nelegální, že mám rozvedenou televizi ještě do pokojíku, kde by tedy fungovala analogově..?? a v obýváku, kde je LCD by byl digitál..??

Ne, to je naprosto v pořádku, takhle to má spousta domácností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...