Přejít na obsah

Kdy bude dvojnásobný upload ???


Návštěvník SWE

Využili byste dvojnásobný UP?  

45 hlasů

  1. 1. Využili byste dvojnásobný UP?

    • Ano
      36
    • Ne
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Takze oficialni zprava zni upload booster na sitich karnevalu nefunguje a mne uz ho zrusili a oductovali od data objednani.

jeste doplnuji jedna se o tu rychlost nad 1Mb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Takze oficialni zprava zni upload booster na sitich karnevalu nefunguje a mne uz ho zrusili a oductovali od data objednani.

jeste doplnuji jedna se o tu rychlost nad 1Mb/s

Kde se ona zprava vyskytuje?

 

A za dalsi sitich karnevalu je mysleno, ze ackoliv jsem presel na tarif UPC, tak jsem stale v siti karneval tudiz nad 1mbit mma proste smulu?

 

A to mi jako na infolince nemohli rict, ci ten technik, ktery to tak se mnou peclive resil... fakt bordel maximalni tam maji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Já si spíš myslím že to bude jen jejich bordel. Stejně jako mě odepsali že u mě není možné zřídit pevnou IP adresu jelikož jsem na síti Karnevalu...Přitom jsem jí ještě před měsícem měl.Maj v tom nějakej bordel....nebo to někde přepojili na jejich páteřní sítě a najednou to nejde??? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire
Takze oficialni zprava zni upload booster na sitich karnevalu nefunguje a mne uz ho zrusili a oductovali od data objednani.

 

Dneska jsem si Dvojnásobný upload k tarifu Light objednal přes kontaktní formulář, teď večer mi volali z UPC, že to bude do rána zapojené, tak nevím. Ten operátor říkal, že služba je samozřejmě automaticky dostupná i pro zákazníky bývalého Karnevalu. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Takze oficialni zprava zni upload booster na sitich karnevalu nefunguje a mne uz ho zrusili a oductovali od data objednani.

 

Dneska jsem si Dvojnásobný upload k tarifu Light objednal přes kontaktní formulář, teď večer mi volali z UPC, že to bude do rána zapojené, tak nevím. Ten operátor říkal, že služba je samozřejmě automaticky dostupná i pro zákazníky bývalého Karnevalu. :?

Presne tak, drive to nebylo ted je to dle me jiz mozne.

Navic ptal jsem se na moznosti site a rikal ze by to melo i presahovat hodnotu 2mbitu :D ale nevim nevim...nekde je zrada, musim zkusti to zapojit na primo, stale jsem se k tomu nedostal, rikal mi, ze to brzdi router...co je na tom pravdy nevim, ale zjistim to az to vyzkousim pripojit na primo modem-PC.... pak se ukaze ...

 

Ale nevim o tom, ze by Edimax nejak brzdil upload :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta odpoved se vyskytuje tak, ze proste postupujete, postupne pres vsechny zabrany, ktere chrani technicke oddeleni od zbytku sveta a to telefonni automat "vsichni operatori hovori", "jste [10..2] v poradi", operator, operator technicke oddeleni, musim se jit zeptat technika, zde neznama faze zrejme poradni kruh dymka miru a nakonec technik saman vyvesti skutecnost, kyzena informace sit to zatim nepodporuje, opet z technickeho oddeleni na prvniho operator, ktery narozdil od technickeho oddeleni umi zrusit sluzbu a odecist penize. Pry se zrejme jednalo o nejakou dezinformaci a apleoval sem aby aspon ty stranky o tom informovali, ale opravdu je to s nima tezke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak operace ma dohru vcera jsem se dozvedal jak sem psal vyse, ze to ta sit neumi a bylo mi to teda vypnuto a oductovano, ale dnes prisla reakce na otazku pred 14dni co sem posilal pres formular proc to nechodi:

službu upload booster navedený zatím nemáte, prosím, kontaktuje klientské centrum ohledně navedení služeb.

Uprimne ta spolecnost ma asi nejaky problem :roll::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Podařilo se mi dovolat se na technickou podporu UPC a zjistit podrobnosti.

Bylo mi sděleno, že na síti Karneval zatím není možné aktivovat Dvojnásobný upload.

 

Informace infolinky jsou prý mylné. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem koukal jak blázen, včera večer asi v jedenáct jsem přes kontaktní formulář objednal, a ani ne za dvě hodiny jsem jel dvojnásobkem. :shock:

Že by šli na UPS trochu do sebe? :o

 

Měl jsem obavy, jak to bude, protože jsem taky na síti Karnevalu, ale zatím to vypadá v pohodě.(ťuk, ťuk) Ale je pravda že jsem zvyšoval jen na 512 kb/s.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...