Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník OfSík

Zdá se mi logické, že dynamická zůstává. Už jen proto, že bez ní by si uživatel těžko nastavil, které MAC má být ta statická přiřazena. Byl by prostě bez internetu. Doufám tedy, že tomu tak opravdu je ve všech případech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tam mas napsano: "Dokoupené pevné IP adresy nahrazují původní dynamické"

:D

 

Jám mám taky statickou koupenou a nenahrazuje původní dynamickou mám zkrátka 2 IP adresy a to ti potvrdí každej kdo je připojenej přes Karneval a má dokoupenou statickou IP. Toto je jen slovíčkaření.

 

ty trubko ale ty mas starej tarif, my se tady bavime ze u novych tarifu nejde dokoupit IP. starter light easy classic atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi logické, že dynamická zůstává. Už jen proto, že bez ní by si uživatel těžko nastavil, které MAC má být ta statická přiřazena. Byl by prostě bez internetu. Doufám tedy, že tomu tak opravdu je ve všech případech.

 

dynamicka nezustava pokud si u novych tarifu objednas statickou. pokud si nezaregistrujes mac sitovky tak se ti staticka nenavaze a pouzivas dynamickou, az si zaregistrujes mac tak mas statickou a nemas dynamickou, kapiš? proste u tech 4 novejch tarifu muzes mit jen JEDNU ip adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Na stránkách UPC je psáno toto:

----------------------------------------

"Společnost UPC se rozhodla využít článek 4.12 Všeobecných podmínek pro poskytování veřejné telekomunikační služby přístupu k síti Internet a přijala následující omezení. Těm uživatelům, u nichž objem přenesených dat během sledovaného období přesáhne množství 20 GB (UPC Flex), 20 GB (UPC Starter) je společnost oprávněna snížit s okamžitou účinností přenosovou rychlost. Rychlost může být snížena vždy od data překročení objemu ve sledovaném období, a to do konce tohoto období. Sledované období odpovídá jednomu kalendářnímu měsíci u služeb UPC starter, easy, light, classic, plus, extreme nebo jednomu aktivnímu 12 hodinovému intervalu u služby UPC flex. Služba tedy nebude, třeba na krátkou dobu, přerušena a data přenášená nad obvyklý rámec nebudou zpoplatněna jako je tomu u některých jiných společností.

 

Všechna opatření mají za cíl jediné. Zlepšit a zkvalitnit službu zákazníkovi – umožnit mu rychlejší a pohodlnější stahování dat bez jakýchkoliv dodatečných nákladů, např. na telefonní linku. Současně ho mají chránit před agresivními zneuživateli sítě, kteří stahují desítky a stovky GB a narušují kvalitu připojení."

--------------------------------------------------------

 

Mám to chápat tak, že se toto omezení týká i bezlimitních tarifů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tady řešíš za kraviny... Je tam jasně napsáno:

Těm uživatelům, u nichž objem přenesených dat během sledovaného období přesáhne množství 20 GB (UPC Flex), 20 GB (UPC Starter) je společnost oprávněna snížit s okamžitou účinností přenosovou rychlost.

co je na tom k nepochopení omfg ?

:roll::roll::roll:

Jestli tak moc chceš mít net omezenej, tak si pořiď třeba O2, ale už se smiř s tim, že u UPC limit mít nebudeš...

Pokud oduploaduješ nějakej ten TB dat, tak tě nepřijde omezovat UPC, ale PČR...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

"Rychlost může být snížena vždy od data překročení objemu ve sledovaném období, a to do konce tohoto období. Sledované období odpovídá jednomu kalendářnímu měsíci u služeb UPC starter, easy, light, classic, plus, extreme nebo jednomu aktivnímu 12 hodinovému intervalu u služby UPC flex"

 

A toto je co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Toto tam sice napsaný je, ale nemáš stanoveny žádné limity, takže ti nemůžou snížit rychlost, protože nemůžeš překročit limit, který nemáš.

 

Četl jsem o tom někde nějakej článek myslím, že na Lupě. Bylo tam psaný něco v tom smyslu, že kdo bude nějak extrémě sosat (ale opravdu hodně moc), tak se může stát, že se omezí přístup na FTP či omezí rychlost na P2P, nikoliv pro všechny služby. Ale není to jisté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost může být snížena vždy od data překročení objemu ve sledovaném období, a to do konce tohoto období. Sledované období odpovídá jednomu kalendářnímu měsíci u služeb UPC starter, easy, light, classic, plus, extreme nebo jednomu aktivnímu 12 hodinovému intervalu u služby UPC flex"

Pokud se nepletu, Plus byl jeden ze starých tarifů... Tuhle část nikdo neaktualizoval... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure
Nevite nekdo, jestli se to bude vztahovat i pro stare tarify Turbo? (

 

na ty to neplati. Imho proc neprejdes na Light ci mozna ted se vyplati i to Easy ...

 

Já například protože mám TURBO 3000 a TV komplet v akci do konce roku ( přesněji do 01/2008 ) za 1.020,- Kč :!:

 

A pokud bych přešel například na EASY ( stejná rychlost DOWNLOAD, ale pomalejší UPLOAD ) za 555,- Kč a k tomu TV komplet za 499,- tak platím vlastně více.

 

Nic nezískám, protože FUP mi stačí. Jen ale ztratím druhou IP adresu a budu mít pomalejší UPLOAD a to vše za více Kč. :D

 

Mno jako mně upload rychleji než 256kb/s nejede (zatím mám stále T3M)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...