Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

U nejnižšího tarifu jde taky pořídit internet bez limitu, ale musíte se upsat KArnevalu na 1 rok... pokud to uděláte do konce července, tak prakticky zaplatíte jenom 10 měsíců protože s akcí do 31.7.2007 získáváte zdarma. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

Cena ať si třeba zůstane stejná, omezování extrémních stahovačů ať tam taky klidně je, ale ať se probůh zvedne rychlost uploadu. Dokonce ani u tarifu Profesionál není rychlost uploadu odpovídající rychlosti downloadu. J chápu, že skoro všichni berou jako hlavní směr přenosu dat Download, ale když už mám rychlý net, tak bych ho chtěl mít rychlý oběma směry. Bohatě by stačilo prozatím 50% rychlosti downloadu. Někdo může namítnout, že UPC má Upload Booster, ale takovéhle služby jsem si zatím u Karnevalu nevšiml a docela i vážně uvažuji, že jakmile bude k dispozici i tam tak těch 99,- obětuji, přeci jenom 512kbps je v dnešní době minimum a já bych rád víc.

 

Tak se třeba příští leté dočkáme :D

pochop, ze to neni na CATV ani na ADSL technologicky mozne. UPC by muselo prejit na DOCSIS 3.0, ktery je v plenkach a tim bude i ukrutne drahy, nehlede na to, ze se musi upravit RF cast site, coz neni na tyden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

pochop, ze to neni na CATV ani na ADSL technologicky mozne. UPC by muselo prejit na DOCSIS 3.0, ktery je v plenkach a tim bude i ukrutne drahy, nehlede na to, ze se musi upravit RF cast site, coz neni na tyden.

 

No co jsem se dočetl tak DOCIS 1,0 umožňuje až 10 Mbps upload DOCIS 2.0 pak až 30 Mbps, takže při současných rychlostech by snad těch 50% downloadu by možné bylo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena ať si třeba zůstane stejná, omezování extrémních stahovačů ať tam taky klidně je, ale ať se probůh zvedne rychlost uploadu. Dokonce ani u tarifu Profesionál není rychlost uploadu odpovídající rychlosti downloadu. J chápu, že skoro všichni berou jako hlavní směr přenosu dat Download, ale když už mám rychlý net, tak bych ho chtěl mít rychlý oběma směry. Bohatě by stačilo prozatím 50% rychlosti downloadu. Někdo může namítnout, že UPC má Upload Booster, ale takovéhle služby jsem si zatím u Karnevalu nevšiml a docela i vážně uvažuji, že jakmile bude k dispozici i tam tak těch 99,- obětuji, přeci jenom 512kbps je v dnešní době minimum a já bych rád víc.

 

Tak se třeba příští leté dočkáme :D

pochop, ze to neni na CATV ani na ADSL technologicky mozne. UPC by muselo prejit na DOCSIS 3.0, ktery je v plenkach a tim bude i ukrutne drahy, nehlede na to, ze se musi upravit RF cast site, coz neni na tyden.

 

Pokud se nemýlím, tak EuroDOCSIS 1.0 nebo 1.1 má maximální teoretickou rychlost uploadu přes 10 Mbitů, myslíš že to sdílejí mezi více uživatelů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...