Přejít na obsah

Nebezpečné heslo


MekliCZ

Doporučené příspěvky

Viděl jsem to na fórech, u internetového bankovnictví i na zpravodajských serverech, ale ještě asi nikdy se mi nestalo, že bych měl tak drzý modem/router, aby mi diktoval, jaké si nastavit heslo k WiFi. Podle Compalu je heslo, co chci nastavit, nebezpečné, a nastavit mě ho nenechá. Zkoušel jsem nějak obechcávat administraci přes devtools v prohlížeči, ale nepovedlo se, otázka tedy zní, existuje nějaká cesta, jak si nastavit jakékoli heslo, které vyhovuje standardům, a obejít to stupidní omezení?

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Za me je cesta jednoducha - vys*at se na vyklesteny (a tim beztak zcela k prdu) router v Compalu, prepnout ho do bridge mode a pouzit vlastni router, s mnohem lepsi funkcionalitou a neomezujici me v nesmyslnych ohledech.

Ze to stoji par stovek za router navic? No stoji... a? Pro koho je to problem, at si nestezuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz jsem resil, ale nechci se zbavit IPv6 a na to, co se v te siti odehrava, ten Compal dostacuje (nejvetsi potencial na vyuziti rychlosti i odezvy ma asi Xbox, ktery se stejne u rychlosti zastavi na 100-200 Mbps, protoze MS ma v NIXu jen jednu 100G linku). Tzn. zatim jediny racionalni duvod pro koupi routeru je heslo k wifi, a to je proste malo 😞

 

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Aha, no tak kdyz jsi psal, ze "Zkoušel jsem nějak obechcávat administraci přes devtools v prohlížeči, ale nepovedlo se", ocekaval jsem, ze jsi zkousel prave tohle... :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...