Přejít na obsah

Skylink blokuje přetáčení pořadů u programů skupiny Nova


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Neni nad stare dobre klasicke nahravani na disk. To si pak muzu poustet jak chci. A navic nikdo nevi, co sleduju!
Jsem zvedav, kdy pomatene moderni online generaci dojde, ze online sluzby jsou jen jeden obrovsky šmírovací nastroj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

A ty snad sledujes vsechny kanaly? To taky pochybuju 😉
Neni problem si nahrat to, co tak desne nutne musim videt.
A co videt nemusim, netreba oplakavat, ze jsem si to nenahral. Budou to davat znovu. nebo si to nekde stahnu. Anebo se taky h***o stane, ze to neuvidim... Zeme se bude tocit dal, Slunce taky neprestane svitit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne budu plne vyuzite moznosti CI+ modulov 🙂 v Nemecku to funguje tak uz nejaky ten rok na HD verziach privatnych stanic (RTL atd.) v kablovke (dokonca az tak, ze nahravku mozes pozerat iba s max. 90 minut oneskorenim a samozrejme nemozes preskakovat reklamy 🙂).

Skor sa cudujem, ze to nezaviedli skor..

Na druhej strane - co take uzasne davaju v Nova skupine, vsak.. myslim, ze to nestoji ani za oneskorene zhliadnutie.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, Marek-26 napsal:

zablokování nahrávání

Mozna blba otazka - nebylo by to potom proti zakonu, zakladajicim mi pravo poridit si kopii ci rozmnozeninu autorskeho dila pro osobni potrebu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Evzen napsal:

A ty snad sledujes vsechny kanaly? To taky pochybuju 😉
Neni problem si nahrat to, co tak desne nutne musim videt.
A co videt nemusim, netreba oplakavat, ze jsem si to nenahral. Budou to davat znovu. nebo si to nekde stahnu. Anebo se taky h***o stane, ze to neuvidim... Zeme se bude tocit dal, Slunce taky neprestane svitit.

Nesleduju, jde mi o to, že večer sednu k televizi, mrknu, co kde zajímavého dávali a na to se zpětně podívám s přeskákáním reklam. Takže pro mě PVR nahrávání jednoho kanálu nic neřeší. To že si to můžu někde stáhnout je pro mě strašně zdlouhavé, prostě chci sednout a koukat.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...