Přejít na obsah

Výpověď


Návštěvník pip

Doporučené příspěvky

Chtěl bych tu jejich "telefonii" vypovědět, nevíte, je na to nějaký formulář, nebo stačí poslat dopis, že telefonii vypovídám a ID zákazníka?

Přes klientskou linku to asi nekde co?

Budou mi pak měnit modem? za nějaký bez tel.?

Jo a ještě, nevíte, zda berou telefon? Mám to zřízené ještě z doby testování, dali mi ho za korunu, ale nevim zda půjčili, či dali. Orig. smluvu neůžu najít

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A můžete mi prosím říct na jaké telefonní číslo mám volat? Trvá to vždy hrozně dlouho, aby se člověk dovolal a neúčtovali to. A ještě jeden dotaz- když mám balíček Freetime + Easy + Mini za zvýhodněnou cenu, můžou mi po výpovědi telefonu zdražit zbývající služby? Nevím jestli u smlouvy byl nějaký závazek, ale 12 měsíců už to budu mít určitě. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
Návštěvník Frantisek

Pokud mas neco v balicku a vypovidas hlasovou sluzbu, automaticky prichazis o cenovou vyhodu. Pozor bude i zdrazovani internetu, to se ale lidi jako si ty (co to maj v baliku) nedotkne. Jinak vypoved jedine pisemne na P.O.BOX 32, Praha 3-Žižkov a je 35vypovedni lhuta (viz. Obchodni podminky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník JoeyX

Měl bych dotaz... když vypovím službu UPC Freetime(měl jsem ji téměř 2 roky), zůstane mi ten telefon(aparát), nebo si ho zase vezmou zpět? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Měl bych dotaz... když vypovím službu UPC Freetime(měl jsem ji téměř 2 roky), zůstane mi ten telefon(aparát), nebo si ho zase vezmou zpět? Díky.

 

Já jsem rušil telefon asi před rokem a přístroj se mi válí pořád ve skříni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...