Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Langer
Me net funguje, ale v tom profilu na home.karneval.cz mi taky vse zmizelo. (zmena tarifu uz byla davno provedena)

 

To mě taky první 3. dny zmizelo a zároveň po ty 3. dny nefungovala druhá pevná IP - musel jsem se přepnout na první dynamickou IP přes router co mám doma.

A teď o víkendu zase chvilu fungovalo chvíli nefugovalo nastavení na home.karneval.cz a zase nejela celej víkend pevná IP a občas blbla i první dynamická IP. By mě zajímalo co s tím dělají že to tak blbne. doufám že dneska už to spraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Tohle mi dneska prislo od Karnevalu:

 

Hezký den,

Vážený p. Satan, na základě Vašeho požadavku na změnu inet tarifu Vám byl

váš satávající tarif Turbo 4000+ změněn na žádaný tarif Extreme. Změna

proběhne od 26.4.07 do 3 prac. dní. Děkuji za pochopení.

 

Tak snad do konce tejdne pofrcim uz 12Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

No vyborne. Tak uz sosam 1,5MB/s a odesilam 140kB. To sem necekal ze to pude uz dneska. A problemy s pingama se tentokrat taky nekonali (9ms na seznam). Musim Karneval tudiz pochvalit. Nebo UPC? Ale dyk to je jedno, hlavne ze to jede jak to jede :D Ale uz bych docela bral 1Gb linky jako maji v Koreji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer
Petr Langer kolik mas ted teda tech IP? a jaky

 

mám jednu statickou placenou IP vázanou na MAC adresu síťovky, kterou si nastavím na home.karneval.cz, tu používám přes switch na svoje stolní PC a pak jestě druhou dynamickou tu používám na wifi router přes který je bezdrátově připojeno 2.PC a notebook.

Takže když to shrnu tak mám 2. nezávislé IP (1.statická+1. dynamická) a pokud nepočítám ty 3 dny po přechodu na tarif a víkendový výpadky, tak fungují obě naprosto bez problémů.

Kdysi tady někdo spekuloval že pokud si zakoupí pevnou IP, tak se mu ustálí pouze ta dynamická a má stále jen jednu - tohle není pravda, k dynamické přibyde druhá pevná, sám to tak mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
(furt mam Turbo2000 se slevou 200kc, kterou me ted nikdo neda)

 

Pořiď si 3Mbit za 199,- měsíčně. Sice je v ceníku za 475, ale když řekneš že je to moc, nabídnou to levněji. Jsou to prostě zmrdi, zkoušejí co kdo snese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...