Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ja uz jedu v tarifu Light (puvodne turbo 2000), tj stejna rychlost, ale i 300 mensi cena. Jen by mne zajimalo, jak je resene FUP. Tady se to sice uz resilo, ale je to divne. Na karnevalackych strankach se pise uplatneni FUP po preneseni vice nez 40GB za meJsic, na muj.karneval mam prenesena data rozepsana jako 40/40. Asi bude nutna prakticka zkouska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Na karnevalackych strankach se pise uplatneni FUP po preneseni vice nez 40GB za meJsic, na muj.karneval mam prenesena data rozepsana jako 40/40. Asi bude nutna prakticka zkouska.

Rikam nebrat co je psano, brat co je dano... vi se, ze smery se pocitaji kazdy zvlast !

Takze je to 40GB/40GB :!:

Co je napsano na Karneval strankach je obslehnuto z UPC stranek a u UPC se pocita kazdy smer zvlast jiz dlouho ackoliv to maji takto zapsano, takze KAZDY SMER ZVLAST !

 

BTW: jaka jsi lokalita?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ano, to uz je vyřešené. Data se nesčítají, když překročíš limit v jednom směru, sníží se ti rychlost v obou směrech. Příklad: stáhneš 41 GB a odešleš 1 GB, tak se ti rychlost sníží na 64/64 kbps, ale když stáhneš 39 GB a odešleš taky 39 GB, tak pořád pojedeš ještě na své objednané rychlosti tak dlouho, dokud ten 1 GB v některém směru nevyčerpáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tak jsem přišel domů a koukám - 8/1 :lol:8)

btw co se týká skutečné rychlosti, právě stahuju rychlostí přesně 1024 KB/s, to by odpovídalo rychlosti 8000 a ne 8192, ale to je fuk... Prostě 1 Mb/s... :wink: Přesah jako u Karnevalu je už asi minulostí... :?

Koukam lokalita Praha uz asi neco podnika...kdyztak zkuste hlasit kde uz jedete na novych rychlostech...

 

zajimaly by me lokality, ktere uz presly...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Tak jsem přišel domů a koukám - 8/1 :lol:8)

btw co se týká skutečné rychlosti, právě stahuju rychlostí přesně 1024 KB/s, to by odpovídalo rychlosti 8000 a ne 8192, ale to je fuk... Prostě 1 Mb/s... :wink: Přesah jako u Karnevalu je už asi minulostí... :?

pletes si pojmy a dojmy :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dubí (Teplice) :

Tarif: Classic

Počátek období: x. y 2007

Přeneseno dat: 26,13GB / 25,47GB

Přístupová rychlost: 8192 / 1024 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

Zbývá vyčerpat: 33,87GB / 34,53GB ( 35520214 / 36204023 kB)

 

Je to tam a né postupně, ale rovnou, tarif mám už měsíc. A fakt to letí 1MB/s

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak uz mam taky LIGHT,tychlost hned 5120/512 ale jede mi to ted jenom neco kolem 4,5 Mbit...Fup 40,kazdy smer zvlast ! - taze toje taky super...

 

Jeste aby zmenili rychlost po prekroceni FUPU a nebo ho uplne zrusili tak je UPC uplne skvely ...

Ale ted je jednoznacne lepsi LIGHT nez Turbo 5 Mbit !!!To je vic nez jasne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...