Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Myslím, že jsi špatně pochopil účtovací období pro platbu peněz a účtovací období pro počítání dat.

Účtovací období pro platbu je vždy od 1. do posledního dne v měsíci.

Účtovací období pro přenos dat může být od kteréhokoli dne v měsíci.

 

Když jsem měnil minule tarif na vyšší, tak mi ho převedli uprostřed měsíce a platil jsem poměrné části z nižšího a vyššího tarifu v rámci toho měsíce.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o přechodu na tarif Light, ale dočetl jsem se, že je možno připojit pouze 1 PC. Nevíte, jestli se dá dokoupit ip i pro druhý pc? Nechce se mi pořizovat router... Díky moc za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Máme první duben a nic *- taky y to mohli uvést na správnou míru a říct že to bude trvat ještě několik dní - vůbec bych se le při tom bordelu v karnevalu a při schopnostech těch operátorů na té infolince nedivil ,že na mě zapoměli (kolem 10.3 jsem dával žádost na změnu tarifu,oni říkali že mi pošlou novou smlouvu a dodnes nic !)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Přemýšlím o přechodu na tarif Light, ale dočetl jsem se, že je možno připojit pouze 1 PC. Nevíte, jestli se dá dokoupit ip i pro druhý pc? Nechce se mi pořizovat router... Díky moc za odpověď :)

Ahoj,

kup si radsi router.Za dalsi IP das tusim 70kc mesicne a to mas za 1 rok 840Kc.Za to sezenes router a dalsi roky usetris.Ber to spise jako ekonomicky nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ještě by mě zajímala jedna věc...

Mám učtovací období od 2.3 - 1.4.(tudiž zítra pokud mi to hned nepřvedou na tarif) ,tak poběžím ještě asi den (když všem na infolince říkají že jim ty UPC tarify dají až od úterý) na starý Turbo 3M+99 a tudiž mě napadla otázka..Když si za ten den vysosám těch 20 GB tak jestli když mi dají nový UPC tarif dostanu těch 40 a nebo mi to zkrátí o to co jsem vyčerpal za ten den v tarifu turbo ??

 

Protože pokud by mi dali těch 40 GB tak bych měl v dubnu vlastně FUP 60 GB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Máme první duben a nic *- taky y to mohli uvést na správnou míru

 

Rekl bych, ze apriiiil :lol:

 

Mno predpokladam, ze se zacne neco dit az v pracovni dny, kdy maji vetsi moznosti na infolinkach a pripadne by mohli radit tem, kterym to treba nepojede, takze pocitam s tim, ze se zrychlovat bude zitra ci pozitri ;)

 

EDIT: k tem datum, predpokladam, ze pro ne bude jednodussi dat vsem cisty stit, nez aby se to zapocitavalo a byly s tim popr. nejake nesrovnalosti ;)

 

Jinak koukam, ze ty jsi pekny stahovac..20GB za kazdou cenu... heslo "postahovat vse" , stejne k cemu ti to bude ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak na stránkách UPC už jsou nové tarify uvedeny, ale na stránkách Karnevalu jsou zatím ještě ty staré. Čekal jsem teda, že aspoň ke Classicu a Lightu přidají ještě jednu IP adresu nebo alespoň k tomu Classicu. Aby tam byly dvě IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...