Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Ne sleva ti nezůstane. Týká se jen původních tarifů. Navíc myslím si, že jestli máš pořád staré telefonní tarify, tak ti nezůstane ani ten a budeš si muset vybrat jeden z těch nových. Je to tak ????? Ale jsou to pouze mé domněnky. Ať se vyjádří někdo, kdo má už nějaké zkušenosti s přechodem na nové tarify.

 

Nevíte někdo, jestli začne UPC také nabízet své "Balíčky služeb" na síti Karnevalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

Nejdřív nastíním situaci. Mám tarif Turbo3M (+99), účtovací období od 22. do 21. Akce +99 by mi měla končit 21.04.07. Protože už mám z FUPky vyčerpáno 15, tak jsem brnknul na linku s tím, že chci změnu na tarif LIGHT. Bylo mi řečeno, že mi to změní od 01.04.07. A teď mě zajímá - účtovací období zůstává stejné nebo bude od 01. do 30.-31.? Převedou mi nevyčerpaných 5GB nebo se smáznou (takže bych je radši měl rychle vysosat) a budu mít 40GB nebo z 40GB dostanu poměrnou část do 21. pokud mi zůstane starý účtovací období? Týká se mě jako v podstatě nového zákazníka UPC zvýšení rychlosti z 2,5 na 5 Mb nebo mi jako "karnevalákovi" budou navyšovat postupně? Dík za help.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by me taky zajimalo jestli budu bran jako novy zakaznik a nebo ne.

Od 1.4.budu mit LiGHT a zajima me jestli budu met hned 5 MBIT a nebo ,,jen" 3 MBIT.

 

Jeste zvysit rychlost po vycerpani FUPU na alespon 512/128 a jsem naproso spokojeny !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to blackskull: Zúčtovací období by mělo zůstat stejný, zbylých 5 GB ti nepřevedou, dostaneš veškerých 40 GB.

 

to blackskull and Jen: Měli byste mít tu novou navýšenou rychlost, budou ji mít i ti, co už mají tarify převedené na nové, protože postupné navyšování rychlostí se týka jen stávajících zákazníku UPC. Kdežto navýšení dne 1.4.2007 se týka nových zákazníků UPC a nových i stávajících zákazníků Karnevalu.

 

to JirkaH: S FUP by to mělo zůstat stejné, tedy 64/64.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

2ona: Dík za odpověď. A ještě jedna otázka. Maník na lince mi říkal, že mi smlouvu pošlou mailem, já (respektive manželka) jí podepíšu a zašlu jim jí zpátky. Páč mi ještě nic nepřišlo, volal jsem jim před koncem šichty (to museli být rádi :lol: ), tak když přijde zítra nebo v pátek a já jim jí odešlu až v pátek, takže jí dostanou nejdřív v pondělí, jestli bude ta změna platit od 1. Když jsem si dával akci +99 tak jsem nic nepodepisoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

JJ myslím, že by ti to měli přendat na ten tarif stejně. Mám totiž takovej pocit, že dřív to tak dělali (když bylo Turbo), tarif přesunuli hned a smlouva přišla poštou až za pár dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...