Přejít na obsah

Změna tarifu


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

V současné době mám tarif Turbo 3M (+99).Rozhoduji se zda mám přejít na nový tarif Light.Proto bych potřeboval znát odpovědi na tři jednoduché otázky.

 

1-Vyplatí se na nový tarif přejít teď a nebo počkat až mi skončí akce?

2-Zásadní otázka.Jak se počítá down a upload.U tarifu Light je limit 40GB ale nikde jaksi nepíšou jestli se to sčítá a nebo jestli těch 40 GB je pro každý směr zvlášť(40 GB down.4OGB upload)?

3-zápory a klady přechodu z tarifu Turbo 3OOO na tarif light?Od kdy po změně to převedou?

 

Děkuji za každou odpověď. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

1) To zalezi jen na tobe. Co chces vic :) 5Mbps/20GB, nebo 2,5Mbps/40GB :)

2) Precti si dalsi temata tady ve foru, ale poradne to asi nikdo nevi :) Ale vzhledem k pocitadlu karnevalu by to nemuselo byt scitani.

3) Nekoho prevedli hned, nekomu rekli ze 1.4......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

To radši počkám, protože zde na foru jsem ještě nenašel informaci jak je to s tím FUP.Kdyby se to počítalo dohromady tak si moc nepomůžu, když teď mám/ještě po nějakou dobu 2OGB/20GB/tj. pro oba směry zvlášť.To opravdu nikdo není schopen říci jak se to počítá?Na infolince ta paní ani nevěděla o čem mluvím.Mají v tom pěkný bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda dobře!

Já ti věřím!

Já si to teda změním!

...na novej tarif s FUP 60 GB download / 60 GB upload!

 

Ale jestli to s tím FUPem nebude pravda, tak tě zastřelím!!!

 

P.S.: Ne, dělám si prdeI ! Já už nevěřím nikomu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dave67

Kdyz mam ted T5 a komplet TV coz je dohromady za cca 1500 a chcu prejit na Easy a komplet digi TV, melo by to vyjit na 555 + 599, da se to takhle kombinovat? Vim ze karneval mel nejaky slevy na oboji. Dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Kdyz mam ted T5 a komplet TV coz je dohromady za cca 1500 a chcu prejit na Easy a komplet digi TV, melo by to vyjit na 555 + 599, da se to takhle kombinovat? Vim ze karneval mel nejaky slevy na oboji. Dik za odpoved

 

Kombinovat se to samozřejmě dá, ale slevy za více služeb byly zu nových tarifů rušeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem všechny příspěvky pochopil, tak pokud v současné době využívám Turbo 3M a televizní nabídku Komplet v akci ( za 1.021,- Kč (772,- Kč + 249,- Kč) ) a chtěl bych přejít na tarif LIGHT + KOMPLET, tak bych přišel o akci a platil bych 779,- Kč + 499,- Kč.

 

Takže se mi v žádném případě nevyplatí měnit tarif a počkám si do prosince ( konec akce na nabídku KOMPLET). :(

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...