Přejít na obsah

Změna tarifu - LIGHT


Návštěvník David

Doporučené příspěvky

Koukal jsem na stranky karnevalu/UPC na nove tarify, a jedna vec mi neni jasna.... Napriklad kdyz u toho Light je FUP 40GB tak to znamena 40GB download i 40GB upload, nebo je to porad tech starych dobrych 20+20? Prijde mi ze je jejich milym zvykem mlzit tyto informace jak jen jde, protoze na karnevalovskych/upc strankach jsem na toto neprisel.

Mě to počítají 40/40 GB, takže každému asi také tak. Přeji hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na stranky karnevalu/UPC na nove tarify, a jedna vec mi neni jasna.... Napriklad kdyz u toho Light je FUP 40GB tak to znamena 40GB download i 40GB upload, nebo je to porad tech starych dobrych 20+20? Prijde mi ze je jejich milym zvykem mlzit tyto informace jak jen jde, protoze na karnevalovskych/upc strankach jsem na toto neprisel.

Mě to počítají 40/40 GB, takže každému asi také tak. Přeji hezký den

mám dojem, že už nemá cenu tohle řešit... :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych malý dotaz

 

Internet od Karnevalu máme někdy od prosince 2004 a doteď máme tarif TURBO 5M a chtěli by jsme přejít na tarif Ligth. A tady nastává problém, protože jak jsem si pročítal tohle forum tak se dočítám, že nám přidělí jen jednu IP adresu i když doteď jsme měli IPčka 2. Máme 2 PC a ty jsem zapojil do switche a následně do modemu a vše šlapalo jak má.

 

Proto bych se chtěl zeptat jestli budeme mít stále tyto 2 IP adresy nebo by se to dalo nějak vymyslet, že by jely 2 PC na 1 IP a jestli by tim mohli nastat nějaké problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych malý dotaz

 

Internet od Karnevalu máme někdy od prosince 2004 a doteď máme tarif TURBO 5M a chtěli by jsme přejít na tarif Ligth. A tady nastává problém, protože jak jsem si pročítal tohle forum tak se dočítám, že nám přidělí jen jednu IP adresu i když doteď jsme měli IPčka 2. Máme 2 PC a ty jsem zapojil do switche a následně do modemu a vše šlapalo jak má.

 

Proto bych se chtěl zeptat jestli budeme mít stále tyto 2 IP adresy nebo by se to dalo nějak vymyslet, že by jely 2 PC na 1 IP a jestli by tim mohli nastat nějaké problémy.

 

oprava není to tarif TURBO 5M ale TURBO 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Proto bych se chtěl zeptat jestli budeme mít stále tyto 2 IP adresy nebo by se to dalo nějak vymyslet, že by jely 2 PC na 1 IP a jestli by tim mohli nastat nějaké problémy.

Kupte si za pár stovek router a ten předřaďte před switch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dotaz když mám ten tarif TURBO 2000 a chci si light změnit pomocí on-line formuláře tak v prní tabulce musím zaškrtnout jaký tarif momentálně mám, ale žádný takový tarif tam neni. podle měření rychlost to je tarif TURBO 5M, ale nejsem si jistý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Firestone
diky, takze staci k tarifu LIGHT koupit router a vse pojede na vice PC zaraz ano? Nebo musim i prikoupit IP adresy?? to snad nemusim ne? nerozumim tomu tak sorry za lamovsky dotazy :lol:

 

EDIT: nasel jsem nejlevnejsi router http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=K ... AKTL-R402M myslite, ze bude pouzitelny? :lol:

 

TP-LINK TL-R402M - jj, jsem také jeho novým držitelem, používám ho asi 14 dní a vše bez problémů, koupil jsem ho za 530 Kč, má firewall, umí DHCP, kolnovat MAC adresu také, takže vše paráda, jen to zapojíš a jedeš, má sice "jen" 4 výstupy, ale pomočí switchů lze až na 250 PC, fakčí normálně, za ty prachy je good.

 

Chtel jsem se poptat, jestli s tim TP-LINKem mate kladne zkusenosti, co se tyce pouzivani DC++. Dozvedel jsem se, ze na tomhle modelu nepojede, cituji: ,,protoze ti nebude stacit nat tabulka".

Nevim ale, co to znamena, protoze se v sitovych prvcich nevyznam :( Neporadi nekdo? Diiky za cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

Možná se to tu už řešilo. Nemam teď čas, to celý prolejzat :oops:

 

Mam Turbo 2000. Mailová schránka má kapacitu 100MB. Zažádal jsem o změnu na Light, kde je ale kapacita jenom 20MB. Bude mi ta kapacita snížena nebo mi zustane původních 100MB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...