Přejít na obsah

Změna tarifu - LIGHT


Návštěvník David

Doporučené příspěvky

Návštěvník

hmm tak jsem k objednávce přechodu z Turbo na Light připojil dotaz na službu "dvojnásobný upload", jestli ji karneval bude nabízet stejně jako upc a dnes došel mail:

 

"Vážený kliente,

 

 

potvrzujeme přijetí Vašeho e-mailu na změnu tarifu na Light, u kterého je "dvojnásobný uploud".

 

Tarif Light bude platný od 2.5.2007.

 

V případě dotazů nás kontaktujte na níže uvedených číslech či pomocí formuláře na našich stránkách www.karneval.cz"

 

. . . že já se na něco vůbec ptal, mno alespoň že tu změnu provedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Ve stredu sem poslal zmenu tarifu a zatim nic, mate zkusenosti do kdy to zmenijou? Prisel mi jen meil s potvrzenim 'objednavky'... Dik

BTW kdyz objednam tv EXTRA a nevyberu zadnej balik tak co budu mit?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ehm, tak 10. dubna sem proved zmenu tarifu pres online formular, prisel mi mail

Vážený kliente,

potvrzujeme přijetí vaší online objednávky. Váš požadavek bude vyřízen v nejkratším možném termínu.

13. dubna mi prisel mail, a byla to odpoved na dotaz ktery sem jim posilal 29.brezna.

 

dneska mame 17.dubna, to se asi zmeny nedockam co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Objednával jsem si změnu přes objednávací formulář z Turbo 2000 na Light 9.4. a dodnes nic. Tak jsem dnes volal na infolinku a operátor mi řekl, že vidí, že mám i statickou IP adresu, o kterou bych změnou tarifu přišel a k Light se prý dokoupit nedá, takže bych měl jen dynamickou, tak jsem od toho ustoupil. Ale podle informací z PDF je možné dokoupit k Light statickou IP adresu ne??

Upraveno uživatelem esquire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu s radosti potvrdit ze tento router (TP-LINK TL-R402M) je naprosto bez problemu... mam a nem pichli 3 PC :) stacilo router vybalit z krabicky, zapojit kabliky a pripojit ho k modemu od karnevalu a fakci.... ani sem memusel nic instalovat\nastavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...