Přejít na obsah

Přechod na UPC - záloha na modem


Návštěvník jarada

Doporučené příspěvky

Návštěvník jarada

Koukám na stránky UPC, zapůjčují modem zdarma... já sem karnevalu dal zálohu 1000,-

Když se ted bude precházet na UPC, dostanu ty prachy zpět?

 

nebo když vypovím smlouvu ještě karnevalu a druhý den se přihlásím jako nový zákazník UPC... ? tady by asi záleželo na načasování, abych nebyl dlouho bez netu

 

nebo by tu 1000,- mohli vrátit i tak ne ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozadej si u karnevalu o vraceni zalohy :o)

 

Na vrácení zálohy zapomeň. Už jsem jim tam kvůli tomu volal. A musel bych ukončit Internet. Pak ANO, ale mají na to asi 3 měsíce. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

no prave ze bych ten net ukoncil nejak tesne pred prichodem UPC tarifu... a potom bych si rovnou zazadal o UPC tarif..

 

bo kdybych to udelal ted, tak me karneval jako nenovému zákazníkovi ten modem za 1kc nezapůjčí :?

 

??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník happy

Caues,

nechapu co resite, zavolejte si na infolinku, dneska jsem tam volal a o vraceni zalohy je potreba pouze pisemne zazadat nebo vyplnit formular na webu a do mesice vam zalohu vrati.

Happy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem si asi před deseti dny také zažádal o vrácení zálohy na modem přes formulář na webu a zatím žádná odpověď, pouze potvrzení, že obdrželi dotaz a co nejdříve odpoví. Odpovědi na jiné dotazy chodily do 2 až 3 dnů, odpověď na tuto žádost nepřišla vůbec. Nakonec není divu, když má někdo něco vracet tak to vždycky trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

Zaloha na modem : tak nakonec klasika, ac mi na infolince tvrdili, ze mi to bez problemu vrati pri souc. pouzivani jejich inet sluzeb, situace je jina, zalohu na modem vrati az v pripade vypovezeni smlouvy, takze tak :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buď rád, že jsi se to dozvěděl, mě se dosud nenamáhali ani odpovědět na mail. Na jejich linku volat nebudu, pokud je to to samé číslo tak kdysi mě to stálo z mobilu celkem hodně, nechápu že taková společnost si nemůže dovolit bezplatnou infolinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...