Přejít na obsah

Výpadek Příbram


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Hm tak tam zkusim zavolat.

 

EDIT: Tak jsem tam zavolal a poslali mi obnovovací signál. V 19 hodin to mám zkusit vytáhnout ze zásuvky. Tak uvidím.

 

Můžu vědět, na jaké číslo jste volal? Já volám na 241 005 100 už tři dny a ještě jsem se nedovolal.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Zatím to ještě pořád nefunguje. Ptal jsem se i známého a tomu to taky nejde, takže předpokládám, že je to výpadek v celé Příbrami. Jinak jsem to znova nahlásil na infolinku, takže snad už se pokoušejí s tím něco dělat. Ostatní, kdo jste z Příbrami, taky vám nefunguje digitální televize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak ráno už to šlo. Asi to zprovoznili někdy v noci, ale zase na druhou stranu ráno nešel internet a telefon. Jestli už jde teď nevím.

 

EDIT: Tak to bylo asi krátkodobý. Když jsem přišel domů, tak už to šlo. Na grafu to je znázorněno, že výbadek byl do 10 hodin ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak dneska od 8 hodin ráno asi do 11:30 zase nešel internet + telefon + digitální TV v Příbrami. Volal jsem tam, a řekli mi, že je výpadek, a že se pracuje na optickém kabelu. Já nechápu, co kdo z toho má, že pořád ty kabely musí krást nebo překopávat. Nebo to byl nějaký plánovaná údržba či upgrade?

 

Proč už UPC nenatáhne nějaký záložní optický kabel, aby to v případě výpadku šlo přes ten druhý. Ve většině případů to snad takto řešený je, že je natažený ještě záložní, nebo se mýlím. Proč to nelze udělat i takto do Příbrami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Proč už UPC nenatáhne nějaký záložní optický kabel, aby to v případě výpadku šlo přes ten druhý. Ve většině případů to snad takto řešený je, že je natažený ještě záložní, nebo se mýlím. Proč to nelze udělat i takto do Příbrami?

Natáhnout odněkud někam OK není žádná prdel ani pro takového giganta jako je UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Já nechápu, co kdo z toho má, že pořád ty kabely musí krást nebo překopávat.

Mno optický kabely rozhodně nikdo nekrade, protože jsou ti naprosto na nic. Kupodivu neobsahují žádný kov. A schválně je taky určitě nikdo nepřekopává, protože je z toho potom pěkně drahej průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...