Přejít na obsah

Memobox


Návštěvník Rossin

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě , jak funguje hlasový záznamník. Nikde na webu o tom nemají ani zmínku ( anebo je tak dobře schovaný, že se to běžným způsobem nedá najít :lol: ). Hlavně nevím, jestli se něco platí za vyzvednutí zprávy, jestli to třeba nesebere volný minuty, když se jinýmu karnevalistovi dovolám do schránky - já vím volání Karneval - Karneval je zdarma, jenže týká se to i Memoboxu ? Klidně bych Karneval podezíral z toho, že si za to nechá platit.. Vždyť i volání na jejich helpline je prostřednictvím jejich služby dražší než volání na běžnou pevnou !! A hlavní věc je, že Memobox nesnáším a chtěl bych ho zrušit. Snad se mi podaří se k nim někdy dovolat - už to zkouším 2 dny a stále bezvýsledně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Číslo na hlasový záznamník je 999, kdyz si volas o vyzvednuti zpravy, tak nic neplatis. Ale kdyz volas druhymu karnevalistovi, tak to fakt netusim (myslim si, ze platit bys nic nemel, ale ohledne volnych minut - nevim - mozna se nic neodecita).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni do manuálu. Tam to najdeš. Je to mezi kódama s hvězdičkou. Dá se to aktivovat, aby to tam spadlo při obsazení lajny nebo nedostupnosti a taky deaktivovat úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník onak

Ahoj,

vcera jsem zkousel volat na zaznamnik a chtelo to po me heslo (ktery samozrejme nevim). Dneska uz to sice jde bez hesla, ale stejne mi to porad vrta hlavou. Nevite nekdo jaky ma Karneval nastaveny zakladni (tovarni) heslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dík za nápad, ale stejně tam mluví jen o jejich UPC telefonu, o telefonu Karnevalu tam nepadne ani zmínka.

 

Už předtim jsem normálně hlasovou schránku používal, ale včera to po mě chtělo heslo, který jsem si nikdy nezadával a ani jsem žádný k aktivaci telefonu nedostal a tak mě tam schránka kvůli heslu nepustila. Dneska jsem tam zkusil zavolat znovu a už mě to pustilo a ani už to heslo nechtělo. Koukal jsem, že v menu schránky je možnost zadat PIN, ale tam mě to bez pinu taky nechce pustit.

 

V tom UPC mluvil jen o té jejich schránce a o tom, že při prvním použítí schránky Vás to vyzve napsat své tel. číslo a PIN (ten se prý zadávat nemusí). U Karnevalovský schránky mě to nikdy nevyzvalo abych zadal PIN a ani číslo. Až teprve včera a vůbec mě to tam nechtělo pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...