Přejít na obsah

Tak už jsem komplet, mám všechny 3 služby od Karnevalu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Dnes mi technik od Karnevalu přišel nainstalovat a zprovoznit telefonní službu. Modem jsem dostal opět motorolu, ale je větší, kromě 1xLAN a 1xUSB má ještě dvě zdířky na klasický RJ-11.Zdarma jsem ještě obdržel telefon Siemens Gigaset A140 černé barvy, není to žádný zázrak, je z levnějšího plastu a celkově takový lagricový, ale co by člověk zadarmo chtěl.

Co se týče kvality hovoru, nepozoruji žádný rozdíl mezi pevnou linkou a touto službou, rozhodně to není možné srovnávat (a vím, že se anii nejdená o klasický VOIP) se Skypem nebo jinými podobnými službami. Zkoušel jsem měřit rychlost připojení, když jsem telefonoval a následně, když jsem netelefonoval a musím konstatovat, že dokonce při hovoru byla rychlost připojení o pár bitů větší :). Takže tyto dvě služby jsou opravdu oddělené a na sobě nezávislé. Během týdne přidám pár foto modemu i telefonu. S pozdravem MF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud s tou službou budu spokojený, a nějakej ten pátek ji budu využívat, pravděpodobně to vracení nebude zas tak horký a dopadne to jak při odlašování pevné lajny u outů. Na dotaz jestli musíme vracet ten "pronajmutý" telefon mávli jen rukou...Počítám, že za dva za tři roky ty tel. budou mít hodnotu nula nula nic a karnevalu by spíš vznikly náklady spojené s jejich likvidací, takže je až zas tak moc zpět chtít nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat k modemu. Take mam modem jak ty ale kdyz napisu v prohlizeci IP 192.168.100.1 tak to chce po me heslo. Stary modem jsem si takto resetoval. U noveho to znamena ze jej budu muset pri resetu vytahnout ze zasuvky nebo tam je nejake univ heslo ktere jsem nikde nenasel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Oni tam totiz blokujou pristup pro ty, co maji tyto kabelovy modemy (s podporou IP telefonie) a myslim si, ze to maji zablokovany i ty novy modemy WebSTAR EPC2100. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...