Přejít na obsah

HD Mediabox


Návštěvník pavel4zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavel4zvonicek

Dobrý den mám dotaz Chtěla jsem se vás zeptat mám od vás HD DVR Mediabox Chtěl bych ho vyměnit za Mediabox který nemá nahrávající disk kdyby ho chtěl dokoupit externí harddisk které se dělá ve dvou terabajtový úložiště ten samotné stojí dva a 2500 a Wi-Fi modem do toho pořídil jsem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jandik

Buh vi, ze jsem se snazil.
Popravde receno, nepochopil jsem na co se ptate. Ono vlastně neni ani zrejme, zda jste muz nebo žena :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,  HD DVR Mediabox múžete vrátit a pronajmout si , nebo koupit od UPC malý Mediabox a Wifi modem Compal,
při nákupu externího harddisku ale dávejte pozor, protože Mediabox má na USB proudový výstup pouze 0,5 A a některé disky proto neutáhne, například já zkoušel WD Elelments 1 TB a s Mediaboxem nefungoval.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník ProkopMlejnek

Dobrý den,

mám dotaz, jestli při používání MediaBoxu bude možné používat na ovládání televize standartně TV ovladač, nebo má MediaBox
vlastní ovladač a musí se TV ovládat přes něj, podobně jako když si pořídím SetTopBox.

A potom, jestli si sám můžu případně nahradit MediaBox nějakým vlastním přijímačem, že z MediaBoxu jenom přehodím CA modul.

S pozdravem,

Prokop Mlejnek
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ProkopMlejnek

Díky za odpověď.

Pronajmul bych si tedy CA modul, ten by mi dal technik do televize a pak, až bych si koupil nějaký vlastní receiver, který podporuje vložení CA modulu,
tak už bych si tam ten modul do toho receiveru dát sám, nebo to vyžaduje přítomnost technika ?
Protože když bych neměl zase nějaký ten receiver, nebo MediaBox, tak bych si zase nemohl nějaký ten pořad nahrát.
Nebo nevím, jestli to jde nahrávat na externí disk, který zapojím přímo do TV Samsung.
Normálně přes signál z antény pořady takto na externí disk, který je zapojený do TV, nahrávat jdou, ale nevím, jestli to tak funguje i u kabelovky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsungy za posledních cca 3-4 roky a slim verze už delší dobu, mají PCMCIA slot na CA modul zezadu po vložení redukce. Ještě z doby, kdy jsem dělal instalace Satelitních parabolických antén vím, že i po měsíci od zakoupení TV se majitelům nepodařilo tuhle redukci dohledat a museli dokupovat z náhradních dílů.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...