Přejít na obsah

Horizon GO vs. Skylink Live TV


tomus

Doporučené příspěvky

Ne že bych chtěl dělat reklamu Skylinku, to ani ne, spíš pro srovnání, pokud byste si chtěli  na měsíc zdarma vyzkoušet konkurenční službu IP TV od Skylinku, tak můžete kliknutím na tento odkaz, stačí jen zadat vaše jméno, email a telefon a služba je prakticky okamžitě funkční, mají stejně jako Horizon Go  aplikaci pro telefony, na počítače, i televizory.

https://www.skylink.cz/vyzkousej?utm_id=69848&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=livetv:broad

Moje první zkušenost s touto aplikací na telefonu je taková že obraz mě nejde zvětšit úplně přes celou obrazovku, ale vždy tam zůstávají navigační tlačítka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, homberg napsal:

Stacilo by, kdyby nam UPC konecne uvolnilo Horizon Go pro Android TV. Zadny mesic na zkousku, dalsi registrace,...

Obávám se, že tohle se bude řešit teprve, až (jestli) bude dokončen prodej UPC Vodafonu.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší.TV má sice o něco horší kvalitu a nižší datový tok, což je naopak plus u mobilního připojení, ale při zapnutí vyšší kvality už pomalu kvalitu ostatní dorovnává, takže se už hodí i na pevné připojení. Navíc je za nízkou cenu a umí i nahrávky ze serveru stahovat na počítač, což jsem tedy jinde neviděl. V porovnání s ostatními je asi nejlepší kompromisní varianta. SledovaniTV je asi nejkvalitnější služba, ale člověk si připlatí. Aplikace u obojích jsou poměrně slušné na AndroidTV boxech i Andoid boxech. SledovaniTV má kromě Android boxů také i svůj vlastní AndroidTV box a je to hodně podařená krabička, ovládání zvládá i starší člověk, dokonce umí Bluetooth dálkovým ovladačem ovládat i televizi, takže fakt paráda, žádný míření ovladačem na televizi, nicméně uvidíme v následujících dnech by mohla dostat aktualizaci, kterou by se mohla stát nejlepším AndroidTV boxem (9.0?) (pominu-li Nvidia), zatím je na úrovni ostatních AndroidTV boxů (8.0). Měli ambici udělat na podzim kompatibilitu s Netflixem a pokoušejí se i dodělat HbbTV. Na krabičce funguje bezproblémově i Lepší.TV. Mimochodem Vodafone využívá právě SledovaniTV.

HorizonGo může být zadarmo, ale funkčnost je tak trochu sázka do loterie, takže jako samostatná služba určitě ne, v tom je na našem trhu jednoznačně nejhorší. O2 TV je na tom trochu lépe, ale nabídka programů byla v OTT výrazně horší, než jejich IPTV a horší byla i kvalita. Ostatní platformy, co jsem zkoušel byly někde mezi a nepříliš výrazné.

Píšu IPTV, ale myslím tím OTT, nikoliv IPTV. Platformu, která není na mobilní přístroje a nelze použít v rámci EU, dnes ani za nabídku TV nepovažuji, to je jen omezená a dočasná náhrada, resp. řešení spíše pro poskytovatele, než pro uživatele, protože IPTV funguje pouze v síti daného poskytovatele a její provoz je pro poskytovatele výrazně levnější, než OTT varianta téhož. IPTV je jako kabelovka, jen trochu jinak, ale uzavřený systém poskytovatele opustit nemůže, OTT běží nezávisle a zatěžuje provoz kdekoliv jste v internetu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

testoval jsem kvalitu na Philips 4K OLED TV a nejlepsi obraz ČT1/2 pozemní DVB-T2, následně Horizon Go přes iPad do AppleTV, následován skoro nepozorovatelným rozdílem SledovaniTV na nativní aplikaci pro AppleTV a až s velkým odstupem O2TV na tom jejich novém 4K boxu

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u konkurenčních TV, tak včera vyšla app DIGI TV pro Apple TV. Zkoušel jsem zpětné zhlédnutí i online přenos. Kvalita zatím nic moc, hlavně u HD sportovních kanálů, kde se obraz i drobně seká. Ale je to nová verze, tak se snad časem odladí. Na telefonu nebo v prohlížeči to jelo srovnatelně s Horizon Go. Bratr to provozuje na 4k smartTV Samsung a s kvalitou nemá problém.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi TV jede na platformě 4networks.tv, patří mezi ten střed.

Jinak to vůbec neporovnávám k pozemní tv DVB-T/T2, kabelovce UPC či DVB-S. Jsme v tématu OTT. Jinak koukám, že jsem nenapsal, díky za odkaz, Skylink určitě zkusím a jak tak koukám, tak možná bude nejlépe hned.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...