Přejít na obsah

UPC na Slovensku uvádza internet s rýchlosťou 1 Gbit/s


Návštěvník Marek

Doporučené příspěvky

HW je identicky s tym, co ponuka UPC SK/PL ci Tmobile AT - len ina krabica (a prisposobeny fw), pozeram firmware release notes od Arrisu, su pre celu skupinu DOCSIS 3.1 Puma 7 modemov/routerov, spomenute su tam obidva (Vodafone aj Liberty verzia), samozrejme GUI sa prisposobuje poziadavkam odberatela/operatora.

Skoda, ze operatori nedavaju samotne modemy (bez router/wifi casti) - taky Technicolor 4400 by bol idealny (Broadcom 3390, najlepsi chipset pre DOCSIS 3.1), alebo aspon Arris TM3402 (Intel Puma 7).. a vlastny router/modem nehrozi, to by muselo byt v zakone (ako je to v DE).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník ApacheSK

Ahoj, nie je to ohľadom Gbitu, ale nechcem zakládať ďalšie téma. Plánujem prestúpiť na 500Mbit/30Mbit tarifu, je teraz za výbornú cenu (nejakých 12€ je tam z 20€ zľava) Ale sú to ceny pre nových zákazníkov a neviem či sa dá i pre starého zákazníka nejako vybaviť táto cena nejakým opätovným zriadením viazanosti? U UPC sme nejaké 4-5 r. už, a ešte pred tým sme u nich boli, a medzi tým sme odišli ku konkurencii avšak sme sa vrátili kvôli nespokojnosti.(ku konkurencii sme prestupovali kvôli vyšším rýchlostiam ale sieť bola doslova opakom slova stabilná) (momentálne máme bez viazanosti)

A dotaz či tá cena 12€ by ostala potom vlastne celé obdobie viazanosti alebo to platí len určité časové obdobie?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Tak čítal som si teda podmienky a ak som pochopil správne tak by s tým nemal byť žiadny problém kým uživatel splňuje podmienky a zároveň kým ich splňuje tak mal by platiť zvýhodnenú cenu.

A nižšie som si všimol že teda ponuka s udanou zvýhodnenou cenou (tých 12€ cca i s prenájmom modemu) je teda buď pre nových zákazníkov alebo pri využívaní vernostného obdobia. Kedže máme internet bez viazanosti tak teoreticky pre nás by tá cena neplatila. Tým pádom by sa dalo brať že dalo by sa nás brať ako nových zákazníkov ak by sme zobrali tú tarifu a chceli to s viazanosťou? Viem že už nejaké rozdiely medzi CZ a SK pobočkou sú ale predpokladám že v dobe keď patrilo SK pod českú pobočku tak to bolo rovnaké.

Samozrejme ešte sa pri riešení zmeny sa budem informovať na helpdesku, ale chcel som sa vopred informovať aby som tam zbytočne nepísal, ďakujem za pomoc 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...