Přejít na obsah

Horizon GO Android - nelze spustit na displeji naležato


Návštěvník Info@vocab.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 20 minutami, Info@vocab.cz napsal:

Zřejmě nasekali miliony levných displejů a potřebují se jich zbavit.

Ano, to je jediny duvod.

před 21 minutami, Info@vocab.cz napsal:

Nejefektivnějším řešením bude nejprve provést ROOT

Tak SAMOZREJME! Vubec jsem nepochopil, proc jsi puvodne psal, ze "tudy cesta nevede". To je naopak jedina rozumna cesta! Popravde, jestli je to z Ciny, je mi divne, ze to neni rootnute uz z fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až do takové hloubky vědomosti o tomto tématu nemám, ani jsem na nic nenarážel. Takže děkuji za vysvětlení. Takže lze vyřešit ROOT a pohrát si s tím a vyladit. Přijde mi to pro běžného člověka, zákazníka matoucí, jako spousta jiných věcí oblasti spotřební elektroniky. Například když jsem kupoval bravii s Androidem měl jsem za to, že na tom půjdou APP v plném rozsahu stejně jako pro mobil z google play a prodavač mi to ještě kupodivu potvrdil pouze s poznámkou, že tam poběží max 80% APP z celého obchodu. Nakonec to nebyla vůbec pravda. 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Info@vocab.cz

Bohužel, ROOT z výroby není. To zase není tak divné, výrobce nikdy nemá zájem, aby se v systému někdo podezřele vrtal a pak mu to chodil reklamovat. Horší je to, že žádná ze známých rootovacích metod (vyzkoušel jsem jich opravdu hodně) nefunguje. Nicméně to už není diskuse o UPC/Horizon GO, ale spíš o "aftermarket head units", pokud má někdo zájem, diskutujeme to zde: http://www.honda-club.cz/forum/viewtopic.php?p=1187873#1187873

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Pagan
V 3. 5. 2019 v 0:22, Info@vocab.cz napsal:

Programátoři prostě zvolili špatné list boxy s předpokladem, že asi v dnešní době nikdo tak nízké rozlišení nepoužívá. A technická podpora to má na háku. 

Podpora nemá školení na problémy se sideloadnutými aplikacemi? Nemožné! 

Mám obdobný problém na android MMC, ale osvědčilo se mi prostě využít chromecast funkce (vyžaduje telefon jako dálkové ovládání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já to řešil tak, že jsem nainstaloval starší verzi Horizon Go (tuším 2.3.18), kde je první spuštění řešeno jinak a pak teprve aktualizoval na nejnovější verzi. U těch autorádií je pořád nějaký problém. Teď je třeba nefunkční verze 2.3.48, píše to chybu 2030, což je prej nekompatibilita s Androidem (mám 8.1). Jedu tedy na starší verzi Horizonu. Snad to soudruzi opraví.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník zka

 

V 7. 5. 2019 v 14:37, Info@vocab.cz napsal:

Bohužel, ROOT z výroby není.

Docela by mě zajímalo, jestli by nezafungovala nějaká apk-a  na vynucenou rotaci displeje a na zadávání země  si vynutit otočení o 90 stupňů - což by mělo fungovat i bez ROOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník zka

Asi by to mohlo jit tímto způsobem - na tabletu zapnout  'Vyvojářský režim' - a pomoci adb přenastavit DPI  - root není potřeba.

adb shell wm density XXXX     (hodnoty 200 - 600...)

Zkusit různé hodnoty tak, aby se to vešlo celé s potvrzovacím tlačítkem na display. Až to cele funguje, eventuálně resetovat na původní nastavení:

adb shell wm density reset

Co se týče nefunkčních krabiček z Číny - všechny HorizonGO verze > 2.3.44 vyžadují funkční DRM (Widevine) podporu - tu má z Čínských hraček máloco.  Snadno si ověříte tuto podporu s aplikací DRMInfo - bez ní lze jen již zmíněnou verzi, která zatím funguje  - jak dlouho ale ještě pojede nevím (lze eventuálně kontrolovat přes 'adb logcat')

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...