Jump to content

Nelze se připojit k síti 5 GHz

Guest Rixo
 Share

Recommended Posts

Ještě že jsem sem zabloudil - TV samozřejmě nejede, firmware mám zřejmě pořád ten nefunkční CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH. Jako nechápu, proč do toho musí pořád vrtat, vše fungovalo zcela bez problémů. Ale hlavně že na oficiálních stránkách nic není. Je nějaká naděje, že se konečně UPC rozhoupe a něco s tím udělá? A ten "správný" firmware se posílá jen na požádání ( to je samozřejmě míněno ironicky)? Ano, jsem nas... a hodně.

• -
  • -
  • -
  • CA Modul 2x
  • Zlín, JS

Tak kdyby to náhodou někomu pomohlo - resetoval jsem modem, ale natvrdo tlačítkem, do továrního nastavení, resetoval jsem nastavení sítí v TV, vše znovu nastavil a zase mi jede v TV WiFi na 5ghz. Paráda...

• -
  • -
  • -
  • CA Modul 2x
  • Zlín, JS

Guest hugo

No den mi to fungovalo po té aktualizaci a včera zas nějaká aktualizace a už zase TV odpojena...?? teď mám zas -2p3... ten z předevčírem -2p4 fungoval..  teď mě to zas po 5min odpojí TV z wifi 

Velice kvalitni prace, uz mam zase ten "novej" FW, CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH, takze opet nefunkcni ...

A uz mam zase 24 ... OMG

Edited by shrap
  • 300 Mb/s
  • 15 GB
  • Klasik
  • CH7465LG
  • Plzeň

Guest kotlik

Mne starý firmware ani neposlali, že to nejde.... Poslali nový 6.2.18.25-2p4-Nosh ale aj ten má problémy ako 2p3.TV sa nepripojí. Fakt paráda. 

8.5 ráno se vrátil nový firmware a Sony Bravia, Xbox OFF. Už jsem napojil natrvalo na kabel. Asi přišla nová směna techniků a znovu to odpálila do oběhu 😃

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CAM / CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

@Rixo Promiň za smazání příspěvku, ale asi tušíš ...

@kotlik A na jakém zařízení nefunguje?

Všichni ostatní: Dnes by měla být dostupná verze CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p4-NOSH, která by měla problém odstranit. S vaším dovolením bych vám ji zaslal a poprosil bych vás, abyste mi dali vědět třeba po víkendu, zda je OK. Pokud byste přišli na nějaký problém, prosil bych o info, hlavně o značce a typu zařízení, kde nejde.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx