Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada
V 17. 1. 2020 v 9:56 PM, quadra2030 napsal:

Lenze bridge mode je iba pri verejnej IPv4.. a ta je coraz vzacnejsia aj v UPC.

Ve středu mě vyjednání veřejné IPv4 stálo jeden telefonát na technickou podporu. Během dvou minut jsem mohl přepnout modem do bridge a dosadit si vlastní a funkční router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hrochada Tak to mate stastie, v UPC SK od leta minuleho roku by si telefonatom nepochodil.. musia schvalovat vynimky (vyssia uroven, nie radova technicka podpora) a musis odovodnit, preco nutne potrebujes IPv4 adresu (tyka sa to hlavne novych uzivatelov, dlhorocni maju zachovanu IPv4 bez vacsich poblemov, ale musia o to poziadat, inak ich tiez preklopia na DS-lite).

Mimochodom, Vodafone v DE nedava uz niekolko rokov standardne IPv4 SOHO klientom vobec..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielseM

@Marek-26Vím, IT se živím. Jelikož mi ale modem vyjedná s NB teoretickou rychlost 40Mb přes WiFi viz obrázek (ač NB tvrdí teoretickou 866Mb), tak mi internet jde kolem 25Mb reálných. 802.11ac only přes 5GHz jedu od samého začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Ofer1790

Od ty doby so se objevily tyhle problemy, tak mi blbne 5GHz porad. Mel jsem od ty doby pripojenou televizi kabelem a pres ten to je ok. Ted jsem zase chtej jen Wi-Fi a vypadava to. To stejny na mobilu nebo na notebooku. Obcas to proste na chvili vypadne a musim pockat nez to najede nebo se odpojit a pripojit. Da se to nejak poladit nebo musim bridge a svuj router?

  CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p6-NOSH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, já mám rád tvoje názory, protože se vždycky o něčem poučím. Ta první část mě zase pobavila. Nevidím na WiFi nic zvráceného. S tou druhou částí se dá souhlasit, musíš mít kvalitní zařízení. Ne každý investuje třeba do Unifi. Nakonec i tam se občas stane, že po upgrade FW musíš zjišťovat, proč se ti do několik let spolehlivé sítě přestalo připojovat nějaké dříve bezproblémové zařízení.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...