Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník ajvn

@Marek-26 Jelikož jsem to minulý týden řešil s tech. podporou a bylo mi řečeno, že to prostě musí jet, když dám tovární nastavení modemu + zresetuji sítě v TV a ono to pak fakt chvíli jelo, mám dotaz. Stačí ta změna firmwaru nebo je nutný tvrdý reset do tov. nastavení modemu + odebrat síť z TV a znovu ji přidat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Ja som resetol modem vzadu tlačidlom + musel som aj v menu modemu dať reset na továrenské nadstavenia. 2.4GHz sieť sa chytila hneď ale 5GHz sieť stále nešla. Tú som musel z telky vymazať a zadať nanovo. Potom sa už chytila a drží.

@Marek-26 Sony Bravia XF90, ale už je to poriešené, myslel som že reset zadným tlačidlom je všemocný 🙂 Nebol, musel som dať aj továrenské cez menu modemu.

Upraveno uživatelem kotlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Tak mě přišla verze 25 2p4. Jestli odstranila problém s TV sony nevím, ale že mě to odpojilo v půlce hraní,  vím jistě. Takže nasranej jsem dost. Update modemu ve 23:45 v pátek večer není opravdu ideální. 

Zítra dám vědět, jestli se připojí TV... 

Upraveno uživatelem shrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník indy757

Tak ja mám starú verziu stále a stále to nejde , mne neostáva iné vystačiť si na xboxe z 2,4 bohužiaľ, pretože už nemám voľný lan port 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajvn

Taky mi nic nedošlo, dnes TV připojím kabelem. Chápu, že se občas něco nepovede, ale tak dlouho to nechat v nefunkčním stavu, to si musí UPC opravdu být jisté svými zákazníky. Škoda, že jsem teď obnovil smlouvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...